Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ навчають школярів, як бути успішними

Представники ЗНУ навчають школярів, як бути успішними

26.11.2019 10:52 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами тренінг

У рамках співпраці зі школами міста команда факультету соціології та управління ЗНУ завітала до учнів Запорізької гімназії №71. Більш ніж 80 школярів познайомилися з факультетом соціології та управління та прослухали тренінги з різних тем.

Самоврядування є важливою складовою навчання, тож нікому не завадить знати «Як створити потужний орган учнівського самоврядування». Саме так називався тренінг членів студентської ради ФСУ – Єгора Гукова, Анастасії Міщенко та Крістіни Оніщенко.

Не менш важливим є і вміння планувати, бачити на крок вперед. Тому тренінг «Стратегування кар’єри» від заступниці декана з профорієнтаційної роботи, кандидатки філософських наук Ольги Широбокової точно стане в пригоді.

Ну, і куди ж без вміння спілкуватися та вести дискусії? Тренінг від старшого викладача Геннадія Корнієнко «Медіація – мистецтво перемовин» допоможе здобути ці вміння.

Допомагали нашим спікерам, як завжди, члени студентської ради ФСУ. На цей раз – Катерина Васюкова та Юрій Шатайло.

Дякуємо адміністрації та слухачам Запорізької гімназії №71 за теплий прийом та інтерес до підготованого нами матеріалу.

До нових зустрічей!

Єлизавета Токмакова