Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів та викладачів ЗНУ запросили взяти участь у конкурсі есе Legal Tech Essey contest

29.11.2019 15:09 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультети Ввдділ міжнародних зв’язків конкурс есе міжнародна діяльність

Двадцять сьомого листопада, ЗНУ відвідав представник компанії MYFLYRIGHT (Гамбург, Німеччина) – її співзасновник та керуючий партнер Ігор Маас. Він розповів учасникам заходу – студентам факультетів менеджменту, соціології та управління, економічного, юридичного, історичного, журналістики – про діяльність його фірми та про власне кар’єрне становлення в галузі юридичного консалтінгу, а також провів презентацію міжнародного конкурсу есе Legal Tech Essey contest, який пропонує його компанія для тих, хто зацікавлений розпочати свою діяльність у даній галузі. Координаторами зустрічі виступили представники відділу міжнародних зв’язків – його начальник Аліна Осул та доцент кафедри журналістики, заступник декана з міжнародного співробітництва і проектного менеджменту Катерина Сіріньок-Долгарьова.

Візит відбувся в рамках співробітництва ЗНУ та німецької компанії MYFLYRIGHT, яка працює у галузі юридичного консалтингу й надає послуги і консультації пасажирам щодо їхніх прав у секторі авіаперевезень. Сьогодні фірма пропонує всім охочим студентам ЗНУ взяти участь у конкурсі Legal Tech Event contest (конкурс есе на тему «Технологічні інновації у галузі юриспруденції»).

Гостя представила доцент Катерина Сіріньок-Долгарьова, а також коротко розповіла про співпрацю й ту галузь діяльності, яку він представляє. На початку презентації, яку провів англійською мовою Ігор Маас, він спочатку представив аудиторії етапи власного кар’єрного становлення. Адже саме у період його навчання у галузі бізнесу та участі у різних командах і організаціях сформувалося його бачення майбутньої професії. Зокрема, будучи студентом, він брав участь у змаганнях у складі футбольної команди, працював у діджетел-галузі, а також займався менеджментом і консалтингом, продукував ідеї для успішного просування бізнесу своїх команд. Сьогодні Ігор Маас успішний підприємець (entrepreneur), засновник та керуючий партнер компанії MYFLYRIGHT, який має багаторічний досвід роботи в галузі бізнес-консалтингу та представництва в декількох країнах світу, в тому числі в Україні (м. Запоріжжя). Його ключові компетенції –  розвиток бізнесу, технології та стратегії.

Учасникам заходу фахівець представив власний досвід і познайомив із складовими успішного просування бізнес-ідей. Отже, підприємець має володіти багатьма компетенціями одразу: бути обізнаним у різних галузях діяльності й продукувати інноваційні творчі ідеї, складати бізнес-плани, керувати фінансовими потоками, організовувати роботу команди, без якої він не зможе досягти поставленої мети, вміти створювати і просувати бренд. А ще – налагодити зв’язки й розвивати співпрацю з тими, хто йому допоможе просувати бізнес, і багато іншого.

Наразі перед студентами вже постало завдання обрати майбутню галузь діяльності і розпочати працювати над власними бізнес-проєктами. Отже, у цьому багатьом зможе допомогти участь у конкурсі есе «Технологічні інновації у галузі юриспруденції», що його пропонує компанія MYFLYRIGHT. Пропонований конкурсний проєкт розрахований як на студентів, так і на викладачів ЗВО. Задум організаторів конкурсу полягає у тому, аби кинути виклик тим ринковим умовам, які вже існують і які у повній мірі не задовольняють інтереси користувачів. Кінцева мета – зібрати разом найактивніших і найкреативніших студентів і викладачів для подальшого створення й реалізації інноваційних ідей у галузі юриспруденції.

Учасники конкурсу у форматі есе можуть запропонувати свої цікаві ідеї для просування у бізнесі, а також отримати допомогу фахівця-куратора з числа викладачів та експертів. Найкращі учасники за результатами конкурсного відбору будуть запрошені на урочистий захід Legal Tech Essey contest, що пройде в Гамбурзі в квітні 2020 року і під час проведення якого відбудеться процедура нагородження трьох переможців, які будуть відзначені грошовими преміями. Окрім цього, їхні ідеї будуть представлені широкому загалу й зможуть отримати фінансування від провідних представників галузі. Своєю чергою, студенти та викладачі університету отримають нагоду реалізувати свої знання на практиці.

Роботи на конкурс учасники можуть подати до 31 грудня 2019 року. Умови конкурсу та інформація про компанію MYFLYRIGHT на сайті за покликаннями:

Олена Хлистун