Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На фестивалі «StartUp Fest-2019» відбулася презентація бізнес-інкубатора економічного факультету ЗНУ

02.12.2019 14:08 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет бізнес-інкубатор фестиваль «StartUp Fest-2019»

Двадцять дев’ятого листопада в нашому місті відбулася масштабна подія, спрямована на підтримку та розвиток інноваційного й соціального підприємництва. Зокрема, фестиваль «StartUp Fest-2019», проведений Запорізькою торгово-промисловою палатою у виставковому центрі «Козак-Палац», став креативним майданчиком для розвитку стартап-руху та популяризації підприємницької діяльності.

На цьому заході були представники Запорізького національного університету. Зокрема, бізнес-інкубатор економічного факультету ЗНУ презентували Володимир Бугай, Ірина Варламова, Сергій Корінний, Андрій Линенко, Надія Шмиголь, а також студенти економічного факультету.

У рамках фестивалю «StartUp Fest 2019» проходив конкурс бізнес-проєктів, у якому бізнес-інкубатор економічного факультету ЗНУ був гідно представлений його учасниками. Зокрема, інкубант бізнес-інкубатора економічного факультету ЗНУ Руслан Гаврилюк, який уже багато зробив для втілення в життя підприємницького проєкту «Сімейної екоферми», отримав від участі не лише високу оцінку журі. Він мав нагоду познайомитися з фермером, який готовий допомогти йому з лінією сироварні. Результатом іншого корисного знайомства стане маркетингове просування продукції ферми в соціальних мережах. Також були встановлені особисті контакти з власниками декількох кав’ярень, які вже готові купувати продукцію «Сімейної екоферми».

Загалом передбачені програмою виставки та конкурс стартап-проєктів, цікаві тренінги й майстер-класи, були покликані допомогти майбутнім підприємцям зробити правильні кроки на шляху від ідеї до власного бізнесу.

Фотогалерея:

Економічний факультет