Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП обговорили педагогічну спадщину Марії Монтессорі й можливість її застосування в сьогоденні

Двадцять восьмого листопада під керівництвом доцентів кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Вікторії Овсяннікової та Лариси Іванової відбулося засідання круглого столу за темою «Педагогічна спадщина Марії Монтессорі і сучасність». Захід проходив у рамках навчального курсу «Основи вікової психології та педагогіки середньої школи», у ньому також взяли участь студенти 3 курсу факультету іноземної філології.

Засідання походило в дружній обстановці, у його рамах проходило живе відкрите спілкування про основи й практичне застосування однієї з найкращих педагогічних методик – Монтессорі-педагогіки.

Студентам розповіли про життєвий шлях Марії Монтессорі і розвиток її педагогічної системи, а також – про концептуальні положення теорії: сутність, мету й завдання системи, педагогічні принципи системи, загальна характеристика змісту і засобів навчання. Особлива увага була приділена вимогам до особистості педагога у системі Марії Монтессорі та оцінки педагогічних ідей її сучасниками.

Завершальним моментом засідання круглого столу стало обговорення питання щодо можливості використання вказаної педагогічної системи у сучасних умовах.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Фотогалерея: