Анонси / Новини / Математичний факультет ЗНУ проводить Х обласний конкурс творчих робіт із математики та інформатики: до 30 березня подача робіт

02.03.2020 09:35

Для підтримки активної творчої учнівської молоді, розкриття її здібностей, сприяння розвитку науково-дослідницької діяльності та STREAM-освіти в навчальних закладах, популяризації знань з математики та інформаційних технологій у Запорізькому регіоні, допомоги вчителям у питаннях організації науково-дослідницької діяльності учнів математичний факультет Запорізького національного університету оголошує про початок 5 грудня 2019 року Х обласного конкурсу творчих робіт із математики та інформатики (відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу).

Участь у Конкурсі можуть взяти творчі роботи з математики та інформатики
- учнів 7-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій,
- студентів коледжів,
а також методичні матеріали вчителів математики та інформатики, які мають завершений вигляд та оформлені відповідно вимог до публікацій.
Вимоги до конкурсних робіт:
1. Тематика. У роботі має розглядатися (вирішуватись) сучасна проблема (теоретична або прикладна) математики або інформатики (або іншої галузі засобами математики та інформатики), методики викладання математики або інформатики. 2. Сруктура (пояснювальна записка складається орієнтовно з таких розділів):
a. Мета та актуальність обраного напряму роботи, робоча гіпотеза;
b. Аргументоване формулювання сутності проблеми та огляд існуючих методів її вирішення;
c. Опис авторських пропозицій щодо вирішення зазначеної у роботі проблеми;
d. Практична реалізація авторських ідей та отримані результати (що саме зроблено, як цим можна скористатись);
e. Висновки;
f. Список використаних джерел інформації.
3. Обсяг пояснювальної записки 10-20 стор. формату А4.
Кінцевий термін подання роботи на конкурс – 30 березня 2020 року.
Оголошення результатів конкурсу – травень 2020 року.
Правила конкурсу передбачають попередню реєстрацію роботи учасників електронним листом до 28 лютого 2020 року на адресу zga@znu.edu.ua, в якому вказується українською мовою:
прізвище, ім’я, по-батькові автора,
навчальний заклад, клас, (для учнівських робіт),
тема роботи,
прізвище, ім’я, по-батькові керівника, посада, (для учнівських робіт).
Консультації щодо тематики та оформлення конкурсних робіт можна отримати за контактами zga@znu.edu.ua або 289-12-57 (0976876072) - Циммерман Геннадій Анатолійович, заступник декана математичного факультету ЗНУ.
Орієнтовні номінації конкурсу:
• «Краща робота з математики»,
• «Краща робота з прикладної математики»,
• «Краща робота з інформатики»,
• «Краща робота з програмування».
Кількість та напрямки номінацій можуть бути змінено організаторами залежно від поданих на конкурс робіт.
Критеріями для оцінювання поданих на конкурс матеріалів є:
- актуальність теми;
- творча спрямованість роботи;
- глибина опрацювання теми та висвітлених проблем;
- оригінальність методів реалізації;
- особистий підхід автора до розв’язання проблеми;
- виконання умов оформлення (Шрифт: Times New Roman, 14 кегль, міжрядковий інтервал 1,5, наявність ілюстрацій, наявність оформленого за сучасними вимогами списку інформаційних джерел).
За результатами конкурсів попередніх років більш ніж 320 учасників, авторів найцікавіших робіт та педагогів-керівників цих робіт отримали нагороди, а найголовніше визнання їх таланту, досвіду, прагнення до успіху.
Запорізький національний університет, математичний факультет приділяє велику увагу питанням прогресу нашого регіону та України вцілому. Звертаємо увагу випускників шкіл, їх батьків, вчителів, адміністрації навчальних закладів, що на 2020-2021 навчальний рік ми маємо наступні пропозиції щодо вступу, навчання та отримання професій, які користуються попитом у Європі:

111 Математика,
111 Математика (Комп’ютерна математика),
113 Прикладна математика,
113 Прикладна математика (Математичне та програмне забезпечення криптології),
122 Комп’ютерні науки,
121 Інженерія програмного забезпечення (Програмна інженерія),
126 Інформаційні системи та технології,
014 Середня освіта (математика),
014 Середня освіта (інформатика),
014 Середня освіта (фізика),
104 Фізика та астрономія,
105 Прикладна фізика та наноматеріали.

Детальну інформацію щодо вказаних спеціальностей, специфіки навчання на факультеті та подальшого працевлаштування можна отримати безпосередньо на математичному факультеті. Ми готові організувати співбесіди, екскурсії, консультації, лекції для учнів, батьків, вчителів.
Із питаннями або пропозиціями просимо звертатись за контактами zga@znu.edu.ua або 289-12-57 (0976876072) - Циммерман Геннадій Анатолійович, заступник декана математичного факультету ЗНУ.
Запрошуємо всіх до нашої Facebook-сторінки за покликанням:
Математичний факультет чекає на вас – талановиті, творчі, обдаровані!
Гоменюк Сергій Іванович, декан математичного факультету
Циммерман Геннадій Анатолійович, заступник декана математичного факультету