Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ влаштували виїзні пробні тренінги із написання ЗНО для старшокласників м. Бердянська

03.12.2019 12:57 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Факультети інженерний інститут відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування виїзні пробні тренінги із написання ЗНО

У Запорізькому національному університеті вже другий навчальний рік поспіль триває успішна реалізація важливого профорієнтаційного проєкту – виїзних пробних тренінгів із написання ЗНО. Зокрема, 1 грудня відбулись безкоштовні пробні тренінги із зовнішнього незалежного оцінювання в м. Бердянську. Нагадаємо, що проєкт реалізується за всебічної підтримки ректора ЗНУ Миколи Фролова, а його ініціатором виступив проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура. Підготовчу й організаційну роботу виконали представники відділу доуніверситетської підготовки під керівництвом його начальника Галини Микитів. А викладачі низки факультетів приєдналися до проведення самого тренінгу.

Важко переоцінити значення таких безкоштовних виїзних тренінгів, які надають можливість учням старших класів Запорізької області завчасно перевірити рівень знань і визначити теми, на які потрібно звернути особливу увагу під час підготовки до ЗНО. А також – ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а отже, в майбутньому уникнути стресу під час участі в основній сесії й отримати кращі результати.

Цього року взяти участь у тренінгах із ЗНО з української мови та літератури виявили бажання 350 майбутніх вступників, із математики – 123 особи, з історії України – 108, із біології – 24, із географії – 14, із хімії й фізики – по 3 особи.

Їм не лише роздали тестові зошити, завдання для яких, наближені до тих, що використовувалися на минулих сесіях ЗНО, розробили викладачі Запорізького національного університету. Також представники ЗНУ максимально точно відтворили процедуру проведення основної сесії ЗНО. Вони нагадали присутнім про заборону мати при собі пристрої для зчитування, відтворювання й зберігання інформації, необхідність вимкнути мобільні телефони під час перебування в пункті проведення ЗНО, потребу користуватися при проходженні тестів чорною гелевою ручкою тощо.

У заході взяли участь представники математичного факультету, факультету журналістики, факультету соціології та управління, факультету соціальної педагогіки та психології, факультету фізичного виховання, факультету іноземної філології, а також – викладачі інженерного інституту ЗНУ із факультету енергетики, електроніки та інформаційної технології, факультету економіки та менеджменту, факультету металургії й факультету будівництва та цивільної інженерії.

Тож цей захід мав вагомий профорієнтаційний складник. Його учасники – старшокласники м. Бердянська – дізналися про спеціальності, за якими можна отримати освіту в Запорізькому національному університеті, особливості вступу до нього й навчання на різних факультетах, знання й компетентності, які можуть отримати студенти вишу, перспективи подальшого працевлаштування тощо. Також їм роздали інформаційно-презентаційні матеріали, у яких йшлося про ЗНУ та його факультети.

Фотогалерея: