Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ відзначили кращих читачів року

На юридичному факультеті ЗНУ відзначили кращих читачів року

04.12.2019 15:50 Все Головні новини Факультети Юридичний Наукова бібліотека юридичний факультет конкурс

Уже стало спільною традицією юридичного факультету й наукової бібліотеки щороку проводити конкурс «Кращий читач юридичного факультету». Метою конкурсу є сприяння інтересу студентства до користування бібліотечними ресурсами і загалом науковою та навчальною книгою, першоджерелами, без роботи з якими не відбудеться юрист як професіонал, який має фундаментальні та спеціальні правові знання. Конкурс проходив за сприяння проректора з науково-педагогічних роботи Юрія Каганова та декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць.

У рамках проведення конкурсу представники юридичного факультету разом із співробітниками наукової бібліотеки здійснили моніторинг активності відвідувачів і виявили найактивніших читачів серед студентів і викладачів цього факультету. Особливістю цьогорічного конкурсу було визначення переможців за окремими номінаціями. Зокрема, з’явилися шанувальники художніх творів, активні користувачі електронних ресурсів, були визначені й ті, хто найбільше взяв підручників та наукової літератури, хто постійно читав статті з періодичних видань.

Директор наукової бібліотеки Ніна Чала звернула увагу на новації 2019 року, які збільшать читацьку аудиторію університетської бібліотеки. Новий сервер і операційно-програмний модуль відкрили доступ до повного обсягу електронного каталогу в режимі online та надали можливість завантажувати електронний каталог як мобільний додаток LibClient на пристроях на базі Android.

Студенти та науково-педагогічні працівники можуть із гаджетів користуватись електронним каталогом, створювати та роздруковувати списки відібраної літератури, переглядати й завантажувати електронні видання, відслідковувати надходження номерів журналів і наукових збірників та переглядати їхній зміст, замовляти видання з фонду наукової бібліотеки дистанційно тощо.

За результатами моніторингу 2019 року були відзначені найактивніші користувачі бібліотеки, серед яких студенти: Катерина Югаєва, Владислава Шевченко, Даніл Приймаченко, Ірина Супрун, Андрій Бєнів, Інна Іванюк, Арсеній Чебердюк, Віталій Бойко, Євгенія Гутник, Таїсія Берліна, Ігор Некіпєлов і викладач юридичного факультету – доцент Михайло Ларкін.

Переможцям конкурсу вручили грамоти Запорізького національного університету. А від наукової бібліотеки кожний отримав у подарунок книгу, яку надав безпосередньо автор – Владислав Гриневич – «Неприборкане різноголосся: Друга світова війна і суспільно-політичні настрої в Україні, 1939 – червень 1941 рр.».

Сподіваємось юридичний факультет надихне на проведення такого конкурсу й інші факультети.

Наукова бібліотека