Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо колектив ЗНУ із Днем Збройних Сил України!

Вітаємо колектив ЗНУ із Днем Збройних Сил України!

06.12.2019 11:45 Все Головні новини Університет свято День Збройних Сил України привітання

Шостого грудня – особлива дата для нашої країни. Цього дня її громадяни  відзначають важливе державотворче свято – День Збройних Сил України. Українська армія має доста невелику офіційну історію, однак справжній вік українського війська сягає століть, бойові традиції якого формувалися у важких битвах із часів Київської Русі й до Другої Світової війни. На сьогодні, коли Україна особливо потребує захисту своїх вірних синів і дочок, солдати й офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

Цього дня від імені всього великого колективу Запорізького національного університету звертаємося зі словами щирої подяки до всіх викладачів, співробітників, студентів і випускників вишу, які, виконуючи свій громадянський обов’язок, із перших днів антитерористичної операції на Сході України й до сьогодні мужньо боронили й боронять рідний край від російської агресії.

Ми пишаємося всіма вами, адже українські воїни – надійні захисники, віддані патріоти, люди, для яких честь, свобода і незалежність – не порожній звук.
У цей день ми приєднуємося до численних щирих привітань на адресу наших солдатів,  як ветеранів, так і новобранців! Бажаємо їм усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, здоров’я та звершення всіх мрій і побажань.

Цього урочистого святкового дня ми від всього серця  дякуємо всім, хто не залишається байдужими до потреб українських військових у ці нелегкі для нашої держави часи. Захисникам суверенітету України та кожного з нас потрібно знати, що люди цінують їхній щоденний подвиг. Тож підтримаємо їх разом.

Слава Україні! Героям Слава!