Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відзначили переможниць спартакіади в змаганнях із волейболу серед дівчат

У ЗНУ відзначили переможниць спартакіади в змаганнях із волейболу серед дівчат

06.12.2019 15:41 Все Головні новини Спартакіада спортивно-оздоровчий комплекс волейбол серед дівчат перемога

У Запорізькому національному університеті триває студентська спартакіада. Її черговий етап – змагання з волейболу серед дівчат. Варто відзначити, що це – останнє спортивне змагання у рамках спартакіади в цьому року.

Студентки різних факультетів виявили неабияку наснагу й прагнення до перемоги під час матчів. Це, а також їхню спортивну підготовку, відзначила головна суддя змагань – керівник секції спортивного напряму (кафедра фізичного виховання факультету фізичного виховання) Дар’я Ванюк.

а результатами спортивних ігор загальнокомандні місця розподілилися наступним чином:

1 місце – жіноча команда факультету фізичного виховання,

2 місце – команда інженерного інституту,

3 місце – команда факультету іноземної філології.

Головна суддя змагань Дар’я Ванюк і заступник директора спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Олександр Петренко привітали переможців, подякувавши всім учасницям змагань із волейболу серед дівчат за участь й за інтерес до спортивного життя вишу. За спортивну майстерність та жагу до перемоги студентки отримали грамоти й медалі.

Колектив ЗНУ вітає команди-переможниці та бажає спортсменкам усіх факультетів нових досягнень!