Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Старшокласники м. Гуляйполя дізналися про переваги навчання в ЗНУ

Старшокласники м. Гуляйполя дізналися про переваги навчання в ЗНУ

06.12.2019 15:44 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність зустріч зі вступниками

П’ятого грудня представники Запорізького національного університету завітали на профорієнтаційну акцію «Випускник – 2020 року», організовану фахівцями Гуляйпільської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості й Запорізького обласного центру зайнятості. Метою зустрічі співробітників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування з учнівською молоддю м. Гуляйполе (Запорізька область) на базі КСК «Сучасник» Гуляйпільської міської ради була допомога майбутнім вступникам із вибором закладу вищої освіти і майбутнім фахом.

Під час зустрічі провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Юлія Максимова розповіла учням 9-11 класів про перспективи навчання в ЗНУ, про освітні програми, спеціальності факультетів і коледжів та про цікаве й незабутнє навчання студентів. Крім того, вона звернула увагу молоді, що в університеті прагнуть допомогти майбутнім студентам підготуватись до успішного складання ЗНО й вступу на омріяну спеціальність. На базі ЗНУ діють підготовчі курси, зокрема з 2 грудня розпочалася реєстрація на інтенсивні 4-місячні курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. До послуг старшокласників – чимала вибірка літератури із підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, в університеті вже традиційно проводяться пробні безкоштовні тренінги із ЗНО, під час яких молодь зможе ознайомитися з процедурою проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання та визначити свій фактичний рівень знань, тощо.

Учнівську молодь Гуляйполя запросили скористатися можливостями, які відкриває перед ними виш щодо підготовки до успішного проходження ЗНО й вступу на обрану спеціальність, а також – отримання якісної освіти європейського рівня. Крім того, учасники зустрічі отримали рекламну продукцію закладу вищої освіти, за допомогою якої змогли більше дізнатися про його факультети і коледжі.