Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики провели для учнів ЗПНВК «РЕАЛ» профорієнтаційний практикум із скетчноутінгу

09.12.2019 08:36 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Журналістики факультет журналістики профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами тренінг

У рамках профорієнтаційної діяльності студентки 1 курсу факультету журналістики спеціальності «Інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні» Валерія Садикіна й Анастасія Сокол разом із доцентом кафедри теорії комунікацій, реклами та зв’язків із громадськістю Тетяною Іванець провели для учнів ЗПНВК «Реал» нетворкінг «Скетчноутінг».

На захід були запрошені учні 7-11 класів. Школярі прослухали науково-популярний скетчноутінг із тем «SaveWorld» та «Stopbullying». Учням розповіли про створення проєктної лінійки, формування мети та місії проєкту за допомогою різних інструментів. Більш детально студентки розповіли про створення інфографіки й дизайну проєкту.

Крім того, що студентки розповіли про теорію написання скетч-проєкту, вони дали змогу школярам втілити свої ідеї на практиці. Поділившись на три команди, учні самостійно обирали тему та елементи, котрі використовували для створення власних скетчів, а також втілення дизайну для нього. Після цього вони представляли свій скетч, презентуючи ідею проєкту, а також які елементи інфографіки використовували і яку мету переслідували.

Крім можливості прояву здібностей у створенні науково-популярного проєкту, цей нетворкінг дав можливість як студентам ЗНУ, так й учням школи отримати досвід командної роботи, проявити себе в ораторському мистецтві, аналізувати інформацію та візуалізувати дані. Презентувавши власні моделі скетчів, студенти допомогли майбутнім абітурієнтам швидко розвити навички скетчноутінгу і створити власні візуальні карти.

Атмосфера на заході панувала надзвичайно творча та натхненна. Учасники були у захваті від практикуму, не хотіли розходитися, ставили студентам багато запитань, а директорка ЗПНВК «РЕАЛ» Людмила Дедюк щиро дякувала за корисно та цікаво проведений практикум для учнів.

Кафедра теорії комунікації,

реклами та зв’язків із громадськістю