Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти запрошує долучитись до відкритої зустрічі

Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 02 грудня 2019 року № 316-Е, у період з 11 по 13 грудня на історичному факультеті Запорізького національного університету експертна група буде проводити акредитаційну експертизу освітньої програми «Країнознавство» другого (магістерського) рівня за спеціальністю 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії галузі знань 29 Міжнародні відносини, розроблену на кафедрі всесвітньої історії та міжнародних відносин.

Відповідно до плану візиту експертної групи, у середу, 11 грудня, відбудеться відкрита зустріч з усіма охочими учасниками освітнього процесу (крім гаранта ОП та представників адміністрації ЗВО). Зустріч відбуватиметься в проміжку з 16.00 до 17.00 в 326 аудиторії 5 корпусу університету.