Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти запрошує долучитись до відкритої зустрічі

11.12.2019 15:57 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти акредитаційна експертиза освітньої програми

Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 03 грудня 2019 року № 325-Е, у період з 16 по 18 грудня на біологічному факультеті Запорізького національного університету експертна група буде проводити акредитаційну експертизу освітньої програми «Хімія» другого (магістерського) рівня за спеціальністю 102 Хімія, розроблену на кафедрі хімії.

Відповідно до плану візиту експертної групи, у понеділок, 16 грудня, відбудеться відкрита зустріч з усіма охочими учасниками освітнього процесу (крім гаранта ОП та представників адміністрації ЗВО).
Зустріч відбуватиметься в проміжку з 16.30 до 17.00 в 309 аудиторії 3 навчального корпусу університету.