Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету потрапив до почесного списку топ-атлетів 2019

Студент юридичного факультету потрапив до почесного списку топ-атлетів 2019

11.12.2019 16:03 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет список топ-атлетів Федерація легкої атлетики України

Федерація легкої атлетики України опублікувала список топ-атлетів 2019 року, за результатами виступів у літньому та зимовому сезонах. У ньому представлено топ-50 чоловіків та жінок у кожній дисципліні, а також топ-10 у категоріях молодь та юніори. Приємно відзначити, що за результатами року що минає, в списку національних лідерів є і спортсмени ЗНУ.

Скажімо, в бігу на 100 м високу дев’яту позицію у чоловічому рейтингу посідає 18-річний Андрій Васильєв. Кращим результатом сезону для легкоатлета став час 10.61 сек, з яким він посів четверте місце чемпіонату України в Луцьку, а також 10.67 сек, теж показані під час національних змагань на цьому ж стадіоні. З цими показниками у топ-10 спортсменів категорії «молодь» Андрій посів 6 місце; а в рейтингу юніорів до 20 років, Васильєв за підсумками року займає високе друге місце! Тренує спортсмена Василь Якович Боднар.

Варто нагадати, що нещодавно під час командного чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (м. Луцьк) запорізькі спортсмени блискуче представили Федерації легкої атлетики Запорізької області. Серед тих, хто приніс медалі до скарбнички збірної, – другокурсник юридичного факультету Запорізького національного університету Андрій Васильєв. Андрій разом з іншими представниками чоловічої збірної Запорізької області – Романом Кравцовим, Яном Конящим, Олександром Ничиком – виступив в естафеті 4х100 м. Хлопці показали результат 41.77 с, принісши команді легкоатлетів бронзову медаль. До речі, вдалі виступи запорізьких легкоатлетів мали особливе значення. Адже ці змагання були відбірковим етапом на командний чемпіонат Європи (м. Бидгощ, Польща). Зауважимо, що вісімнадцятирічний Андрій Васильєв на сьогодні вже має значні спортивні здобутки. Він – майстер спорту України з бігу на 100 метрів, дворазовий чемпіон України й фіналіст юнацького чемпіонату Європи.