Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедрі економічної кібернетики ЗНУ – 30 років!

Кафедрі економічної кібернетики ЗНУ – 30 років!

13.12.2019 09:37 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет кафедра економічної кібернетики ювілей привітання

Вітаємо із 30-річчям із дня заснування колектив кафедри економічної кібернетики (завідувач кафедри – професор Наталія Максишко)! Від моменту заснування по теперішній час колектив кафедри плідно працює в напрямі діджиталізації економіки – від розробки та впровадження електронних банківських систем, участі у реалізації державної програми «Електронні гроші» до розробки систем управління самоорганізацією населення та управління економічною ефективністю Інтернет-проектів!

А ще, її співробітниками підготовлена велика кількість успішних кваліфікованих фахівців, що працюють на теренах нашого міста, України та світу!

Бажаємо кафедрі економічної кібернетики розвитку, процвітання, наукових досягнень та подальшої підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі економіки!

До відома:

Кафедру економічної кібернетики (на той час – кафедру математичних методів в економіці) відкрито 11 грудня 1989 р. на математичному факультеті Запорізького державного університету. Завідувачем кафедри на той час був професор Віталій Опанасович Перепелиця.