Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький металургійний коледж ЗНУ відсвяткував 90 років!

Запорізький металургійний коледж ЗНУ відсвяткував 90 років!

13.12.2019 14:32 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ Запорізький металургійний коледж Інженерний інститут ювілей

Дванадцятого грудня у Палаці культури металургів відбулося урочисте святкування 90-річного ювілею Запорізького металургійного коледжу. У залі зібралися викладачі й студенти коледжу, ветерани навчального закладу й, звичайно ж, випускники минулих років, серед яких чимало видатних особистостей нашого краю.

Свято розпочалося зі зворушливого слайд-шоу, присвяченого історії і сьогоденню Запорізького металургійного коледжу, після завершення якого, під гучні оплески зал зустрів директора ЗМК ЗНУ Ларису Тютюнник. Лариса Миколаївна привітала всіх із чудовим святом і, продовжуючи історичний екскурс, нагадала присутнім, як саме виник і розвивався металургійний технікум, а потім – уже і коледж. Звернула увагу Лариса Тютюнник і на перспективи подальшого розвитку кузні кадрів для підприємств – Запорізького металургійного коледжу ЗНУ.

Першим, хто привітав колектив ЗМК ЗНУ зі славетним ювілеєм, став проректор з наукової роботи Запорізького національного університету Геннадій Васильчук. Звертаючись до присутньої в залі молоді, Геннадій Миколайович підкреслив, що сьогодні саме вони є носіями багаторічних традицій коледжу. Окремо звернувся проректор до ветеранів і сьогоднішніх викладачів ЗМК. «Вам є чим пишатися!» – наголосив Геннадій Васильчук, бо саме викладачі металургійного коледжу навчають і виховують майбутні кадри для провідних підприємств нашого регіону. За дорученням голови обласної державної адміністрації Григорія Самардака Геннадій Миколайович зі словами вдячності відзначив грамотами найкращих викладачів ЗМК ЗНУ.

Привітав Запорізький металургійний коледж з ювілеєм і директор інженерного інституту ЗНУ Геннадій Коломоєць. Геннадій Павлович підкреслив, що вже 60 років нас поєднує тісна співпраця. Перші студенти тоді ще вечірнього факультету ДМетІ, яким колись був інженерний інститут, розпочали навчання саме в стінах ЗМК. А сьогодні більшість випускників Запорізького металургійного коледжу підвищують свій професійний рівень вже як студенти інженерного інституту ЗНУ. Геннадій Павлович побажав всім міцного здоров’я, завжди досягати поставленої мети й, звичайно ж, успіхів у професійній сфері.

Від імені департаменту освіти і науки облдержадміністрації привітала ювілярів головний спеціаліст Галина Волкова. Галина Володимирівна подякувала за запрошення й зазначила, що ЗМК завжди був не лише навчальним закладом, а справжнім домом для студентів. Завдяки якості підготовки кадрів, які щорічно поповнюють сучасні підприємства регіону, про нас знають у всьому світі як про місто металургів. Галина Волкова побажала всім наснаги та миру, а випускникам залишатися в Запоріжжі й працювати заради процвітання рідного міста.

Привітав присутніх зі святом і заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Пустоваров. Анатолій Іванович підкреслив, що Запоріжжя – це місто-трудівник, яке неможливо уявити без ЗМК, тобто без навчального закладу, що вплинув на доли тисяч людей. Анатолій Пустоваров подякував всім, хто вклав душу в виховання молоді. І сьогодні, коли коледж впевнено дивиться в майбутнє, гість побажав колективу процвітати й ще багато років готувати кваліфіковані кадри для підприємств міста.

Від імені ПАТ «Запоріжсталь» привітав присутніх колишній випускник, а нині головний інженер комбінату Андрій Жук. Він зазначив, що за всі роки існування коледж завжди готував висококласних фахівців. Одна шоста частина всіх працівників ПАТ «Запоріжсталь» – це випускники ЗМК ЗНУ. Звертаючись до викладачів і студентів, Андрій Віталійович сказав, що від того, що він знову поринув в атмосферу коледжу, йому стало дуже тепло на душі. Гість побажав ЗМК ЗНУ подальшого розвитку, процвітання, успішних випускників, а головне – здоров’я й душевного тепла.

Від профспілки металургів і гірняків України привітав гостей Юрій Шапчиц, який подякував викладачам за їхню нелегку працю, побажав всім здоров’я, а студентам – стати гордістю України. Вітаючи коледж зі святом, Юрій Валерійович подарував ЗМК від імені профспілки сучасний ноутбук.

Зі словами подяки до колективу рідного коледжу зверталися випускники минулих років. Для кожного з них роки, проведені в ЗМК, залишаться назавжди, як яскраві, сповнені позитивних емоцій і подій миті життя. Залишаються вони такими й для випускника тоді ще Запорізького металургійного технікуму Костянтина Оноди. Для Костянтина Костянтиновича викладачі коледжу, перш за все, вчителі. Бо вони не лише викладають свої предмети, але й навчають жити, виховують справжніх людей. Всім поколінням викладачів, які працювали в ЗМК впродовж 90 років – є чим пишатися. Саме вони весь цей час вкладали знання й душу в підготовку високоякісних кадрів для підприємств країни. Костянтин Онода побажав рідному коледжу процвітання, нових звершень і успіхів у всіх починаннях.

Особливу атмосферу святу надавали й теплі привітання та вручення нагород ветеранам коледжу і найкращим викладачам. І не лише зі сцени. Букетами квітів і гучними оплесками студенти ЗМК вітали улюблених викладачів. Прикрасою свята стали й чудові виступи співаків та танцюристів Палацу культури металургів.

Інженерний інститут

Фотогалерея: