Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентки біологічного факультету ЗНУ – серед переможців конференції з інноваційних ідей ландшафтного проектування ботанічного саду

13.12.2019 14:45 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет студентська наука конференція проєктна діяльність перемога

Нещодавно на базі Запорізького міського ботанічного саду провели конференцію для учнівської молоді закладів освіти міста «Інноваційні ідеї ландшафтного проєктування ботанічного саду з урахування екологічних особливостей Запорізького регіону». У третій віковій категорії (18-20 років) у заході взяли участь студентки біологічного факультету Анастасія Синявська й Марія Андрєєва, які гідно представили під час заходу ЗНУ й здобули призові місця.

Серед організаторів конференції – Департамент освіти і науки Запорізької міської ради, Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради, Позашкільний навчальний заклад «Запорізький міський ботанічний сад» Запорізької міської ради Запорізької області. Не залишився осторонь від цього заходу й Запорізький національний університет. Зокрема, до складу високопрофесійного журі, яке оцінювало роботи учасників конференції, увійшли науковці біологічного факультету – завідувач кафедри садово-паркового господарства та генетики Віктор Лях і доцент цієї кафедри Ірина Полякова.

Студентка 4 курсу спеціальності «фітотехнології та фітодизайн» Марія Андрєєва (науковий керівник – доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Бойка) під час конференції презентувала свою роботу «Українська садиба». Робота третьокурсниці цієї ж спеціальності Анастасії Синявської (науковий керівник – доцент Олена Бойка) мала назву «Острів Нічної Фурії».

Під час підбиття підсумків конференції Анастасія Синявська отримала 1 місце у своїй віковій категорії, а Марія Андрєєва – 2 місце. Студентки в урочистій обстановці з рук організаторів заходу отримали Дипломи переможниць, сертифікати учасниць конкурсу, а також – подарункові сертифікати.