Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету Тарас Мальченко виборов «срібло» на змаганні з олімпійського тхеквандо International Pokal Cup

16.12.2019 11:42 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет спорт тхеквондо перемога

Нещодавно, з 5 по 8 грудня, в м. Зіндельфінгені (Німеччина) пройшло міжнародні змагання з олімпійського тхеквандо International Pokal Cup, у якому успішно взяв участь студент 3 курсу юридичного факультету ЗНУ Тарас Мальченко.

Запорізький спортсмен здобув срібну нагороду, виступаючи при цьому в тяжчій за свою власну ваговій категорії. Тарас провів три поєдинки, у першому виграв у спортсмена з Греції з рахунком 21:1, у другому – здобув перемогу над німецьким спортсменом із рахунком 18:11. Однак, на жаль, поступився спортсмену з Сенегала з рахунком 8:4 у фіналі.  Тож й отримав у результаті змагання срібну медаль.

Тарас Мальченко дуже вдячний декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць і всьому педагогічному колективу за постійну підтримку і віру в його спортивні досягнення.

Своєю чергою, колектив юридичного факультету вітає Тараса Мальченка із здобуттям нагороди престижного змагання, пишається його спортивними успіхами й зичить подальших здобутків!