Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ – учасники та переможці Різдвяного фестивалю Запорізького краю з важкої атлетики ім. Леоніда Жаботинського

Упродовж 13-15 грудня на базі комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з важкої атлетики ім. Л. І. Жаботинського» проходили традиційні зимові змагання – Різдвяний фестиваль Запорізького краю з важкої атлетики ім. Леоніда Жаботинського. Його учасниками цього року стали близько двохсот спортсменів Запорізької області, які виступали у чотирьох категоріях – до 13, до 15, до 17 років та дорослі. Серед них були й студенти ЗНУ.

На відкритті цього престижного обласного турніру були присутні представники обласної, міської адміністрації, ЗВО та спортивних організацій. Отже, напередодні Різдвяних свят підтримати спортивний дух молоді та привітати атлетичну спільноту краю із цією визначною подією завітали проректор з наукової роботи ЗНУ, депутат Запорізької міської ради Геннадій Васильчук, голова Запорізького обласного осередку Федерації важкої атлетики України, депутат Запорізької міської ради Олександр Константинов, голова обласного відділення НОК України Володимир Лобанов, директор ОСДЮСШОР з важкої атлетики імені Л. І. Жаботинського Олена Зінов’єва-Орлова та головний суддя змагань, заступник голови Запорізького обласного осередку Федерації важкої атлетики України, викладач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту ЗНУ Анатолій Орлов та інші.

Під час урочистої церемонії також вручили відзнаки найкращим спортсменам-важкоатлетам. Із рук Геннадія Васильчука свої почесні нагороди у даному виді спорту отримали студенти ЗНУ: «Кращий спортсмен року» – Олег Ганзенко (3 курс факультету фізичного виховання) та «Краща спортсменка року» – Анастасія Манєвська (магістрантка факультету фізичного виховання).

Окрім цього, ЗНУ на турнірі представляли ще семеро спортсменів, які виступали переважно у розділі «дорослі» й продемонстрували високі результати. Зокрема, серед жінок стали переможницями у своїх вагових категоріях: студентки факультету фізичного виховання Валерія Гуцуляк (71 кг) та Анна Панова (64 кг), а також представниця біологічного факультету – Анастасія Матвієнко (59 кг). Серед юнаків до 17 років, що виступали в категорії +102, перемогу здобув студент ЕПК Ян Гречихін. Срібними призерами серед дорослих стали студенти факультету фізичного виховання – Микита Луценко (73 кг), Олександр Сергеєв (+109 кг) та Владислав Овчаренко (89 кг). Усі вони, окрім Анастасії Матвієнко, є підопічними Заслуженого тренера України Анатолія Орлова.

Олена Хлистун