Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі ЗНУ відбувся сеанс кінотерапії

У Торговому коледжі ЗНУ відбувся сеанс кінотерапії

17.12.2019 11:55 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж кінотерапія тренінг

Нещодавно психолог Торгового коледжу ЗНУ Марина Желтова проведений кінотренінг. На початку заходу вона запитала присутніх,чи знають вони, що за допомогою фільмів можна покращити свій психологічний стан, настрій та, взагалі, під іншим кутом зору подивитись на життя? Ці, та багато інших задач вирішує кінотерапія.

Кінотерапія – це метод психологічної роботи, який передбачає перегляд кінофільму, заздалегідь обраної тематики, та обговорення його.

Напередодні новорічних свят ми часто зайняті важливими справами на роботі або навчанні, прагнемо завершити всі проєкти у старому році і в цій метушні зовсім забуваємо про новорічний настрій, відчуття свята та казки.

Багатьом людям здається, що святковий настрій з’явиться сам по собі, але іноді це буває зовсім нелегко. Саме тому, Марина Желтова обрала для перегляду фільм «Інтуїція», який не тільки розкриває проблематику стосунків між жінкою та чоловіком, але й ставить такі важливі питання, як: «Що таке щастя? Що таке доля? Наскільки доля впливає на життя людини?».

Перегляд кінофільму відбувався у затишній атмосфері з ароматним чаєм, мандаринами та смаколиками, що виготовила наша студентка власноруч. Після завершення кіносеансу присутні ділились враженнями, емоціями та складали психологічні портрети героїв. У процесі групової роботи вони визначали проблематику кінофільму та висували різні версії, чому саме так назвали цей фільм?

Наприкінці заняття кожен мав змогу висловити власну думку щодо того, як він розуміє поняття «інтуїція» та навести приклади впливу інтуїції та долі на власне життя. Також учасники заходу склали порівняльну таблицю: Що робить головних героїв кінофільму щасливими та що робить щасливими нас?

Після завершення кінотренінгу студенти висловили подяку за такий цікавий захід та зазначили, що вони хотіли б, аби такі сеанси кінотерапії відбувалися частіше.

Торговий коледж