Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ у виїзних пробних тренінгах із написання ЗНО зібрав близько 200 старшокласників у Мелітополі

17.12.2019 15:53 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна робота співпраця зі школами виїзні пробні тренінги з написання ЗНО

У Запорізькому національному університеті продовжується успішна реалізація важливого профорієнтаційного проєкту – виїзних пробних тренінгів із написання ЗНО. Завдяки цьому формату співпраці зі школами області, старшокласники запорізького краю можуть завчасно перевірити фактичний рівень своїх знань і подолати стрес під час участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Зокрема, 7 грудня представники ЗНУ побували в м. Мелітополі, де близько 200 майбутніх вступників змогли перевірити свої знання із предметів, включених до переліку ЗНО.

Варто відзначити, що проєкт реалізується за всебічної підтримки ректора ЗНУ Миколи Фролова, а його ініціатором виступив проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура. Підготовчу й усю організаційну роботу виконали представники відділу доуніверситетської підготовки під керівництвом його начальника Галини Микитів. А викладачі низки факультетів ЗНУ приєдналися до проведення самого тренінгу, зокрема й із профорієнтаційною метою.

Цього разу взяти участь у тренінгах із ЗНО з української мови та літератури виявили бажання 93 майбутніх вступника, із історії України – 60 осіб, з математики – 7, із біології – 18, із географії та хімії – по 1 особі.

Під час проведення виїзних тренінгів із зовнішнього незалежного оцінювання старшокласникам роздали тестові зошити, завдання для яких розробили викладачі Запорізького національного університету. Також представники ЗНУ максимально точно відтворили процедуру проведення основної сесії ЗНО. Вони звернули увагу старшокласників на технічні моменти участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, які необхідно враховувати абітурієнтам, порадили, як правильно розподіляти час під час проходження тестування, тощо.

У заході взяли участь представники математичного факультету (Руслана Железняк), біологічного факультету (Єгор Гороховський), факультету журналістики (Юлія Любченко), філологічного факультету (Валентина Кравченко), факультету менеджменту (Андрій Кургузов), економічний факультет (Дмитро Очеретін), а також – співробітники інженерного інституту Лев Феофанов (факультет економіки та менеджменту) і Роман Самченко (факультет будівництва та цивільної інженерії).

Учасники – старшокласники м. Мелітополя – дізналися про спеціальності, за якими можна отримати освіту в Запорізькому національному університеті, особливості вступу до нього й навчання на різних факультетах, знання й компетентності, які можуть отримати студенти вишу, перспективи подальшого працевлаштування тощо. Також їм роздали інформаційно-презентаційні матеріали, у яких йшлося про ЗНУ та його факультети.

Фотогалерея: