Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти математичного факультету під час педагогічної практики в школах виконали профорієнтаційні завдання

18.12.2019 14:21 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультети Математичний математичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами практика освітній процес

Студенти 4 курсу денної форми навчання математичного факультету спеціальностей «Середня освіта (математика)», «Математика», «Комп’ютерні науки» та «Середня освіта (фізика)» завершили виробничу педагогічну практику, яку вони проходили протягом 4 тижнів на базі 5 відомих своїми освітніми результатами навчальних закладів нашого міста: ліцей № 105, ліцей № 62, Технічний ліцей, гімназія № 28, гімназія № 11.

Відповідно до програми практики та до плану профорієнтаційної роботи математичного факультету на навчальний рік, студенти, окрім звичайної навчальної та виховної роботи, із якою було пов’язано чимало заходів виконали низку завдань профорієнтаційного спрямування.

Ними були проведені: цікаві бесіди з проблеми обрання професії, інтелектуальні ігри, де акцент робився на комунікаційних компетенціях, володінні сучасними ІТ, злагодженій роботі в команді, віртуальні знайомства із ЗНУ, правилами прийому на навчання в ЗНУ на наступний рік, освітніми програмами для абітурієнтів.

Особливу увагу учнів практиканти звернули на лідерські позиції Запорізького національного університету на регіональному та українському ринку освітніх послуг, досягненням ЗНУ в галузі розбудови освітньої системи, науки, фізкультури і спорту. Були підготовані цікаві та інформативні презентації провідних спеціальностей, за якими ведеться освітня підготовка в нашому виші. Заходами було охоплено більше 200 учнів старших класів.

Математичний факультет і надалі планує залучати студентів-практикантів до профорієнтаційної роботи. Як свідчить практика, це і збагачує власний соціальний і професійний досвід наших майбутніх випускників, і сприяє широкому інформуванню старшокласників і їх батьків про наш факультет з вкрай важливими та цікавими спеціальностями та наш передовий у регіоні та Україні Запорізький національний університет.

Геннадій Циммерман

заступник декана математичного факультету з профорієнтаційної роботи

Фотогалерея: