Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету побували на екскурсії в Шевченківському районному суді міста Запоріжжя

19.12.2019 09:03 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет Всеукраїнський тиждень права екскурсія

До річниці прийняття Загальної декларації прав людини Україна запровадила такий захід, як «Всеукраїнський тиждень права». Цього року тематичну низку заходів у рамках реалізації проєкту проводять із 16 по 22 грудня. Не залишились осторонь від цієї події й студенти  юридичного факультету Запорізького національного університету. У рамках Всеукраїнського тижня права вони підготували низку подій. А на початку тижня завітали до Шевченківського районного суду міста Запоріжжя.

Працівники суду розробили цікаву програму для зустрічі з майбутніми юристами й провели для студентів незабутню екскурсію місцем своєї роботи. Голова суду розповіла про становлення й розвиток судової системи в Україні, зокрема Шевченківського районного суду міста Запоріжжя. Також до її виступу приєднались представники прокуратури та адвокатури. Екскурсанти дізналися багато цікавого про роботу правників-практиків й мали змогу поставити їм запитання.

Наприкінці зустрічі студенти ЗНУ разом із представниками районного суду інсценували судовий розгляд кримінальної справи Сірого Вовка проти Червоної Шапочки. Майбутні правники відзначили цікавість такої екскурсії та її корисність для здобуття практичних навичок. Вони подякували представникам Шевченківського районного суду міста Запоріжжя за захопливу екскурсію.

Юридичний факультет