Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускник ЗНУ Олексій Касьянов став кращим у рейтинговому списку багатоборців України за 2019 рік

19.12.2019 11:40 Все Головні новини Університет спорт перемога

Федерація легкої атлетики України оприлюднила рейтингові списки кращих спортсменів України за підсумками 2019 року. У національному топ-50 сезону високі позиції мають запорізькі багатоборці. У чоловічому десятиборстві очолює рейтинг відомий запорізький спортсмен, випускник Запорізького національного університету Олексій Касьянов, із сумою 7874 очок. Цей результат досвідчений легкоатлет продемонстрував на міжнародному турніру Гетцисі 45th Hypomeeting. На жаль, покращити показники протягом сезону Олексію Касьянову завадила травма.

Зазначимо, що Олексій Касьянов, разом зі своєю титулованою дружиною, чемпіонкою світу Анною Касьяновою, готується до старту зимового сезону в Португалії. Вже багато років підготовку до змагального року Анна та Олексій розпочинають у Complexo Desportivo de Vila Real de Santo António.