Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Торгового коледжу привітали малечу з новорічними святами

Студенти Торгового коледжу привітали малечу з новорічними святами

20.12.2019 08:47 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж благодійність дитячий будинок соціальна акція

Уже гарною традицією для представників Торгового коледжу ЗНУ стало кожного року дарувати свято дітям, які знаходяться в дитячих будинках й інтернатах. Цей рік не став виключенням із правил, студенти коледжу з неабияким захватом організували благодійну поїздку у дитячий будинок.

Викладачі та студенти активно долучились до допомоги дітям, придбавши необхідні речі для них: канцелярське приладдя, олівці та фломастери, настільні та розвиваючі ігри, пазли тощо.

Із дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку наші студенти встигли не лише познайомитись, а й провести кілька цікавих ігор. Малеча із задоволенням відгадувала загадки, а пізніше дітям запропонували гру в пантоміму. Такі ігри допомагають ближче познайомитись та піднімають настрій.

Після ігор було емоційно насичене спілкування з дітьми, які задавали безліч питань та цікавились: що потрібно робити, щоб бути студентами? У свою чергу, малеча поділилась власними професійними планами на майбутнє: багато хто мріє про професію поліцейського та лікаря, адже ці фахівці є потрібними і допомагають людям.

Представники Торгового коледжу ЗНУ щиро вдячні адміністрації дитячого будинку за надану можливість відвідати дітей, поспілкуватися з ними та проводити цікаві заходи. Дітям вони бажаємо у Новому році бути щасливими, здоровими, веселими та творчими!!!

Торговий коледж