Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам інженерного інституту ЗНУ надали можливість перевірити свої знання з іноземної мови

Перед студентами, які у 2020 р. завершують навчання за ступенем бакалавра, постає питання про необхідність продовжити освіту вже за ступенем магістра. Розуміючи, що з дипломом магістра професійний зріст буде набагато швидший навіть за умови високої конкуренції, з’явиться реальна можливість зайняти керівні посади, поїхати за обміном досвіду за кордон чи присвятити себе науковій і викладацькій діяльності, студенти вже сьогодні почали активно готуватися до вступу в магістратуру. Попереду на майбутніх магістрів чекають фахові випробування й єдиний вступний іспит з іноземної мови. Цього року ЄВІ складатимуть усі без виключення бакалаври, які прагнуть успішно реалізувати себе в професійній діяльності, навчаючись у магістратурі.

У 2020 р. реєстрація для проходження єдиного вступного іспиту триватиме з 6 травня до 3 червня, а саме ЄВІ відбудеться 1 липня 2020 р.

Щоб майбутні магістри вже сьогодні змогли оцінити власний рівень знань з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської) та своєчасно усунути недоліки, для студентів інженерного інституту 18 та 21 грудня проводяться пробні тестування з іноземної мови. Взяти участь у них мають змогу студенти як денної, так і заочної форми навчання.

Письмовий тест проводить завідувач кафедри іноземних мов професійного спрямування ЗНУ, доцент Станіслав Іваненко, за підтримкою завідувача міжфакультетської кафедри загальноосвітніх дисциплін, доцента Андрія Пожуєва.

Як і під час реального ЄВІ, студентам було запропоновано виконати 42 завдання всього за 60 хвилин. Розповідаючи про те, як саме відбуватиметься тестування, Станіслав Валентинович, зокрема, зазначив, що після перевірки робіт кожний студент отримає правильні відповіді, щоб зрозуміти, де саме він помилився і над чим у подальшому потрібно працювати.

Студенти-випускники Максим Чернишов і Ірина Шевченко поділилися з нами причинами, через які вони вирішили взяти участь у пробному тестуванні.

Для голови студентського самоврядування інженерного інституту випускника бакалаврату факультету металургії Максима Чернишова таке тестування – можливість потренуватися перед справжнім ЄВІ. Максим впевнений у своїх силах. Він багато років приділяв час вивченню й удосконаленню знання англійської мови, але така перевірка знань ніколи не буває зайвою. Вона допомагає виявити недоліки й своєчасно виправити їх. Максим збирається готуватися до ЄВІ самостійно, бо вважає, що його рівень знань і вміння працювати допоможуть йому успішно підготуватися до тесту.

Талановита та розумна дівчина, танцюристка й майбутній фінансист – студентка факультету економіки та менеджменту Ірина Шевченко прийшла на тестування, щоб побачити, як саме відбувається процедура іспиту та на що потрібно звернути особливу увагу під час підготовки до реального ЄВІ. Розуміючи, наскільки високий рівень потрібно мати, щоб успішно скласти незалежне тестування, Іра збирається займатися іноземною мовою додатково на курсах, що проводяться при Запорізькому національному університеті, і вже записалася на них. Дівчина вважає, що ці курси стануть у нагоді всім кому доведеться складати ЄВІ.

Записатися на курси, що проводить центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ, можна й сьогодні. Навчання на них спрямоване саме на підготовку до ЄВІ й здійснюється в невеликих групах по 10 – 12 осіб. Отже, в кожного випускника є шанс своєчасно й якісно підготуватися до єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Інженерний інститут