Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти кафедри МЕІС розповіли студентам коледжів про перспективи отримання спеціальності мікро- та наносистемна техніка

Студенти кафедри МЕІС розповіли студентам коледжів  про перспективи отримання спеціальності мікро- та наносистемна техніка
21.12.2019 09:36 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Інженерний інститут факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій кафедра мікроелектронних інформаційних систем профорієнтаційна робота співпраця з коледжами

Колектив кафедри мікроелектронних інформаційних систем інженерного інституту Запорізького національного університету поєднує багаторічна співпраця з представниками Запорізького металургійного коледжу ЗНУ, Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ й іншими коледжами й технікумами технічного спрямування регіону.

Цього року познайомитися ближче з майбутніми студентами інженерного інституту вирішили й студенти Костянтин Рибка, Андрій Кубасов, Дмитро Мазур, Єгор Можеловський, Сергій Пішуков, Ольга Костік, Надія Коломійко й Діана Кирилюк, які навчаються за спеціальністю «мікро- та наносистемна техніка». Разом зі своїми викладачами: професором Зоєю Ніконовою, а також доцентами Оксаною Небеснюк і Аліною Ніконовою – вони відвідали низьку навчальних закладів міста та області.

Юні гості розповіли студентам коледжів про незабутнє студентське життя з його веселими традиціями, яскравими заходами, теплими зустрічами і святами в другій домівці – гуртожитку. Для студентів кафедри МЕІС навчання в інженерному інституті – це можливість гармонійно поєднувати затребувану в світі технічну освіти зі спортивним життям і творчою реалізацією особистості. Розповіли студенти й про дружбу, що поєднала їх з І-го курсу і, напевно, лишиться на все життя.

Але яким би яскравим не було студентське життя у інженерному інституті ЗНУ, воно, на жаль, завершиться, а отриманні за часи навчання знання лишаться назавжди і, напевно, допоможуть випускникам реалізувати себе в багатьох сферах. Підтвердженням тому є те, що навіть студентські наукові розробки стосуються всього, що є навколо нас і без чого ми не уявляємо нашого життя: від домашніх пристроїв до прототипів приладів, які потрібні сучасним підприємствам та установам.

Своєю чергою, викладачі кафедри познайомили студентів коледжів з особливостями вступної кампанії 2020 р. для вступників з дипломом молодшого спеціаліста. Звернули гості увагу й на необхідність отримання сертифікату з української мови, а також надали графік проведення ЗНО.

Викладачі кафедри мікроелектронних інформаційних систем впевнені, що такі зустрічі допоможуть студентам обрати перспективну спеціальність і продовжити навчання на кафедрі МЕІС.

Інженерний інститут