Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проректора ЗНУ Геннадія Васильчука обрали до складу президії Ради проректорів з наукової роботи України

21.12.2019 12:46 Все Головні новини Університет наукова діяльність Рада проректорів з наукової роботи України

Двадцятого грудня в м. Києві в приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулася зустріч членів Ради проректорів з наукової роботи України. Під час заходу проректора з наукової роботи Запорізького національного університету Геннадія Васильчука обрали до складу президії Ради.

Ця подія – переконливе підтвердження зростання авторитету й ваги в освітянських колах Запорізького національного університету не лише в регіональному вимірі, але й у масштабах усієї країни. На сьогодні, в умовах реформування вищої освіти, особливого значення набувають здобутки міжнародного й наукового секторів у життєдіяльності й розвитку закладів вищої освіти. Саме тому настільки важливе гідне поцінування цього напрямку роботи ЗНУ на рівні держави.

Варто відзначити, що обрання проректора Геннадія Васильчука до президії Ради проректорів з наукової роботи України відкриває нові можливості перед ЗНУ не лише в отриманні важливої інформації, але й у зміцненні взаємовигідних наукових зв’язків між нашим ЗВО й суб’єктами вищої освіти як в Україні, так і на міжнародному рівні.

На думку Геннадія Миколайовича, його обрання до президії Ради проректорів з наукової роботи України є проявом довіри наукової громадськості країни до нашого університету. Також це – свідчення посилення уваги Міністерства освіти і науки України до наукового складника діяльності всіх закладів вищої освіти нашої країни.