Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Висловлюємо щирі співчуття рідним старшого викладача Володимира Івановича Стрельченка

23.12.2019 09:09 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет некролог

Колектив Запорізького національного університету висловлюють щире співчуття рідним та близьким із приводу смерті старшого викладача кафедри загальної і прикладної екології і зоології Володимира Івановича Стрельченка й поділяє їхню глибоку скорботу.

Володимир Іванович назавжди запам’ятається всім колегам, друзям, однодумцям і студентам щирою людиною, талановитим педагогом, який користувався заслуженим авторитетом і глибокою повагою всіх, хто був поруч із ним упродовж довгих років його діяльності на благо ЗНУ. Його досвід і приклади мудрих вчинків слугуватимуть взірцем для його колег й учнів. Із Володимиром Івановичем цей світ став набагато мудрішим, добрішим і світлішим, ніж був би без нього. Щастя, що така людина була на цьому світи і дарувала нам душевне тепло і свій талант.

У наших серцях назавжди збережеться світлий образ Володимира Івановича та вдячність до цієї чудової людини і видатного педагога. Людина пішла, а світло від неї залишається.

Громадянська панахида відбудеться 23 грудня 2019 року, о 13.00 годині, за адресою: вул. Нижньодніпровська, 16.