Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває набір на інтенсивні 4-місячні курси підготовки до ЗНО вступників-2020

28.12.2019 11:03 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування інтенсивні курси підготовка до ЗНО вступ-2020

У Запорізькому національному університеті з 2 грудня 2019 року триває набір на 4-місячні інтенсивні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Форма навчання на курсах – вечірня.

Тривалість занять із 13 січня 2020 року до 15 травня 2020 року.

Програма курсів розрахована на 4 місяці підготовки до ЗНО з 4 предметів:

українська мова та література,

математика,

історія України,

англійська мова.

Здійснити підготовку можна з одного або декількох предметів.

За умови обрання для підготовки на курсах трьох конкурсних предметів, які визначені Умовами вступу 2020 на спеціальності Середня освіта (Математика), Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), Середня освіта (Фізика), Середня освіта (Інформатика), Біологія, Екологія, Хімія, Фізика та Астрономія, Прикладна фізика та наноматеріали, Математика, Лісове господарство, Галузеве машинобудування, Металургія, Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, Будівництво та цивільна інженерія, Технології захисту навколишнього середовища, Цивільна безпека, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Електроніка, Теплоенергетика, Гідроенергетика, Мікро- та наносистемна техніка, випускники курсів мають можливість отримати до 10 додаткових балів при вступі до Запорізького національного університету.

Навчання на курсах проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку випускників закладів загальної середньої освіти до складання ЗНО.

Якісна підготовка і спілкування майбутніх вступників із висококваліфікованими викладачами допомагає адаптуватись до навчання в закладі вищої освіти.

Для зарахування на інтенсивні підготовчі курси необхідно подати такі документи:

• заяву про зарахування на інтенсивні підготовчі курси,
  • 1 фото 3х4,
  • ксерокопію паспорта (свідоцтва про народження),
  • довідку із закладу освіти,
  • копію квитанції про оплату.

Вартість за весь період  навчання за один предмет 860 грн.

Заняття на інтенсивних підготовчих курсах відбувається у навчальному корпусі № 2 Запорізького національного університету (адреса: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б).

За детальною інформацією щодо інтенсивних підготовчих курсів можна звернутись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою: 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209, навчальний корпус № 2, тел.: (061) 289-12-96.

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

сайт відділу: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/

Якісна підготовка слухачів на курсах Запорізького національного університету – запорука успішного складання ЗНО та вступу до закладу вищої освіти!