Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету економіки та менеджменту провели тренінг для студентів Мелітопольського промислово-економічного коледжу

26.12.2019 10:31 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Інженерний інститут профорієнтаційна діяльність факультет економіки та менеджменту Мелітопольський промислово-економічний коледж співпраця з коледжами

Нещодавно викладачі випускових кафедр факультету економіки та менеджменту інженерного інституту Запорізького національного університету зустрілися з керівництвом, викладачами й студентами Мелітопольського промислово-економічного коледжу.

Під час зустрічі з керівництвом та викладачами коледжу Наталія Метеленко, Володимир Стоєв, Марина Ажажа, Юлія Подмешальська, Євгеній Мержинський і Олександр Шапуров виступили з цікавою пропозицією щодо проведення в другому семестрі 2019 – 2020 н. р. засідання круглого столу за участю всіх факультетів інженерного інституту. Запропонований захід дуже зацікавив колектив коледжу, й було ухвалено рішення про його проведення.

Не залишилися поза увагою гостей і студенти коледжу. Зокрема, доцент кафедри менеджменту та управління проєктами Марина Ажажа провела цікавий тренінг, орієнтований на розвиток асоціативного мислення при формуванні в менеджерів управлінських якостей. Використовуючи мультимедійну презентацію, Марина Андріївна запропонувала молоді побудувати асоціативну низку зі запропонованих завдань. Гра дуже захопила студентів, а найактивніші з них у різних номінаціях отримали солодкі призи.

Під час зустрічі приділили увагу викладачі й новим освітнім програмам на факультеті економіки та менеджменту інженерного інституту, які можна отримати, обравши одну з таких спеціальностей, як фінанси держави та підприємницьких структур; економіка підприємства; оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством; промисловий менеджмент; інформаційна економіка.

Дуже зацікавив студентів презентований під час зустрічі інноваційний підхід до навчання, що використовують викладачі кафедр факультету при викладанні дисциплін. А також те, що задля наближення навчальних планів до європейських стандартів введені з 2019 – 2020 навчального року нові дисципліни.

Викладачі факультету економіки та менеджменту дякують директору Мелітопольського промислово-економічного коледжу Олені Шапуровій за організовані зустрічі й сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

Інженерний інститут

Фотогалерея: