Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Освітньо-кар’єрному центрі ЗНУ відбувся тренінг для школярів

В Освітньо-кар’єрному центрі ЗНУ відбувся тренінг для школярів

26.12.2019 13:51 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж тренінг Освітньо-кар’єрний центр

Двадцять четвертого грудня в Освітньо-кар’єрному центрі ЗНУ для учнів 8-9 класів провели тренінг "Проєкт власного життя: від мрії до дії". Модератором заходу виступила керівник центру, завідувач підготовчого відділення ЕКП Лілія Козак.

Варто зазначити, що фахівцями центру вже було проведено кілька подібних тренінгів для школярів та їхніх батьків. Метою заходів є налагодження діалогу між поколіннями, психологічна підтримка підлітків зі сторони батьків, а також допомога у виборі свого професійного призначення.

На початку заходу присутнім запропонували до перегляду відеоролик про Економіко-правничий коледж Запорізького національного університету – його діяльність, спеціальності, які пропонує навчальний заклад, перспективи майбутнього працевлаштування випускників та ін.

Далі усім гостям тренінгу роздали індивідуальні записники – «Щоденники крутих ідей успішного майбутнього». У цих щоденниках кожен учень записував особисту інформацію: свої уподобання, вміння та навички, які вже має на цей час та які хоче здобути в майбутньому, в чому він чи вона бачать своє призначення тощо. За допомогою практичних занять і вправ школярі змогли краще зорієнтуватися у виборі своєї мрії та професії.

Сьогодні, 26 грудня, у рамках роботи Освітньо-кар’єрного центру ЗНУ відбудеться ще один тренінг для школярів. Зазначимо, що під час засідань усіх присутніх запрошують до Економіко-правничого коледжу на день відкритих дверей, який відбудеться 1 лютого о 10.00 у 2 навчальному корпусі ЗНУ (вул. Жуковського, 66 Б).

Ксенія Сухаренко