Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Незабутня інтермедія та казкова вистава «Дванадцять місяців» стали подарунком адміністрації вишу, профспілки й факультету СПП до новорічних свят

26.12.2019 15:14 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Профспілка СПП кафедра акторської майстерності

Адміністрація вишу, первинна профспілкова організація ЗНУ та факультет соціальної педагогіки та психології привітали дітей викладачів і співробітників Запорізького національного університету з прийдешніми Новим роком і Різдвом Христовим. Аніматори розважали дітей веселими конкурсами та запальними іграми. На свято традиційно завітали Дід Мороз і Снігуронька, на малечу чекала інтермедія, яка передувала виставі «Дванадцять місяців». Кожна дитина отримала солодкий новорічний подарунок, а всі гості могли зробити фото на добру згадку, завдяки святковим фотозонам.

Звісно, що передувала цьому феєричному новорічному шоу старанна й кропітка робота численного колективу адміністрації нашого університету за підтримки ректора ЗНУ Миколи Фролова, представників первинної профспілкової організації разом із його головою Борисом Павловським, головним бухгалтером Світланою Носовою й інших фахівців, а також науково-педагогічних працівників, співробітників і студентів факультету соціальної педагогіки та психології та його декана – доцента Ольги Пономаренко. Звичайно, ключову роль у роботі над підготовкою свята зіграли представники кафедри акторської майстерності та дизайну факультету СПП та її завідувача – професора Галини Локарєвої.

Варто зазначити, що майбутні актори зустрічали дітлахів ще у фойе, щоб привітатися з ними, поздоровити зі святом, запросити до перших хороводів і динамічних ігор й вручити солодкі призи. А вже святкові подарунки дітлахи мали змогу отримати біля традиційного куточку профспілки.

Усіх гостей свята у холі зустрічали студенти-першокурсники кафедри акторської майстерності та дизайну. Студенти другого курсу разом зі старшим викладачем Тетяною Петрик підготували веселу інтермедію. Дід Мороз, Снігуронька, дівчата-сніжинки та веселе мишеня співали пісні, розповідали вірші та кружляли у веселому танку біля ялинки. Маленькі гості свята теж проявили креативність та вбралися у різних персонажів мультфільмів і казок.

Студенти другого та третього курсу презентували глядачам виставу за мотивами казки «Дванадцять місяців». Її режисером-постановником виступив Заслужений артист України Станіслав Шкляренко, хореографами-постановниками – Юліана Гончаренко та Констянтин Кузьмін. Зробили свій внесок в організацію свята і студенти, що навчаються за спеціальністю дизайн, - вони продемонстрували свої фахові навички та декорували фойє.

Незважаючи на теплу погоду за вікном, на сцені вирувала справжня хурделиця. А головна героїня дійства змушена була крізь сніг та негоду шукати в лісі проліски для своєї злої мачухи та зведеної сестри. Дванадцять місяців, яких вона зустріла, обігріли її та подарували справжнісіньке новорічне диво – проліски посеред зими.

Присутні надзвичайно тепло зустріли акторів та високо оцінили їхню гру. Малеча підтанцьовувала під час спектаклю, сміялася з кумедних сценок та активно відповідала на питання дійових персонажів.

Як підкреслив керівник навчального театру факультету СПП Дмитро Бабчук, актори підготували кілька показів вистав і для дітлахів співробітників запорізьких підприємств  та для кількох районів Запоріжжя.

Фотогалерея: