Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Із Новим роком і Різдвом Христовим!

Із Новим роком і Різдвом Христовим!

28.12.2019 12:54 Все Головні новини Університет привітання свято

Вельмишановні викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету! Від усього серця вітаємо вас із прийдешніми зимовими свята – із Новим, 2020, роком і Різдвом Христовим!

2019 рік був особливим для усіх нас, сповнений щоденною важливою працею, здобутками й досягненнями, втіленнями в життя всіх найсміливіших планів й задумів, реалізацією мрій і сподівань. Запорізький національний університет перебуває в постійному розвитку, впевнено крокує до все нових вершин, завдяки об’єднаним зусиллям усього його колективу, кожен із представників якого прагне робити все від нього залежне, аби сприяти розвитку й процвітанню рідного закладу вищої освіти.

Напередодні зимових свят, від яких ми за традицією чекаємо дива й змін на краще, зичимо вам справді казкового нового року, у якому здійсняться ваші мрії! Бажаємо, щоб Новий рік приніс не тільки щастя, але і впевненість у завтрашньому дні, щоб кожен ранок починався з відчуття радості і задоволення!  Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя у ваші домівки.