Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив Запорізького національного університету вітає ювілярку – Лілію Гринь

Колектив Запорізького національного університету вітає ювілярку – Лілію Гринь

08.01.2020 10:35 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології ювілей привітання

Днями із ювілеєм вітали заслуженого діяча мистецтва України, доцента кафедри акторської майстерності та дизайну факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету Лілію Гринь. Викладачі та студенти факультету соціальної педагогіки та психології від усього серця подякували ювілярці за її щоденну натхненну працю, спрямовану на розвиток університету й підготовку висококваліфікованих фахівців.

Усе життя шановної Лілії Олександрівни пов’язане з мистецтвом. Після закінчення Київської державної консерваторії імені П.Чайковського, здобувши кваліфікацію «Хормейстер хору і викладач музичних дисциплін» вона з 1993 по 1996 роки працювала в Державній капелі «Думка». Із 1996 року – у Запорізькій обласній філармонії на посаді головного хормейстера козацького ансамблю пісні і танцю «Запоріжці». А з 2002 року – його художнім керівником. Лілія Олександрівна має Почесну відзнаку Міністерства культури, диплом Міністерства культури та туризму, Почесну грамоту Запорізької облдержадміністрації й Запорізької ради.

Із 2000 року вона почала працювати старшим викладачем кафедри акторської майстерності. Зараз Лілія Гринь викладає навчальні дисципліни: «Вокал», «Вокальний ансамбль», «Музична грамота з елементами сольфеджіо», «Теорія вокальної педагогіки. Сольфеджіо», «Постановка голосу».

У 2012 році Лілія Олександрівна закінчила аспірантуру ЗНУ (у 2013 році захистила кандидатську дисертацію й отримала вчений ступінь кандидата педагогічних наук). Вона – авторка науково-методичного посібника до курсів «Вокал», «Постановка голосу», «Теорія вокальної педагогіки» спеціалізації «Сольний спів: академічний та естрадний». Також ювілярка видала монографію у співавторстві з доктором педагогічних наук, професором Галиною Локарєвою «Вокальне мистецтво у професійній підготовці майбутнього актора музично-драматичного театру: теорія та практика».

Лілія Олександрівна регулярно проводить майстер-класи з дисциплін «Вокал» і «Вокальний ансамбль» для керівників районних методичних об’єднань і вчителів художньо-естетичних дисциплін загальноосвітніх шкіл, учасників Всеукраїнських наукових читань, керівників хорових колективів м. Запоріжжя. Крім того, вона – куратор традиційного Всеукраїнського міжвишівського фестивалю-конкурсу акторів-вокалістів факультету СПП та член журі всеукраїнських і регіональних конкурсів дитячої та юнацької творчості.

Із нагоди  цього чудового свята колектив факультету СПП від усього серця вітає іменинницю. Шановна Ліліє Олександрівно, вітаємо Вас та бажаємо добра, великого щастя, міцного здоров’я на довгі роки, оптимізму, добробуту та подальших успіхів у всіх Ваших планах і задумах. Хай Вам щастить в усьому, хай Вас завжди оточують вірні друзі та любов ваших рідних і близьких.

Висловлюємо Вам щиру вдячність за сумлінну працю та самовіддачу у підготовці достойного майбутнього покоління. Від усієї душі бажаємо аби доля була щедрою і прихильною до неї, несла многії літа в здоров’ї, у здійсненні всіх мрій і сподівань!