Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив математичного факультету вітає з ювілеєм доцента Сергія Левчука

Колектив математичного факультету вітає з ювілеєм доцента Сергія Левчука

08.01.2020 08:34 Все Головні новини Факультети Математичний Математичний факультет ювілей привітан

Нещодавно із ювілеєм вітали кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри прикладної математики і механіки Запорізького національного університету Сергія Левчука. Цього святкового дня вдячні колеги й студенти нагадали, що шановний іменинник більшу частину свого життя присвятив становленню й розвитку рідного йому математичного факультету.

У 1989 році Сергій Анатолійович з відзнакою закінчив математичний факультет Запорізького державного університету за спеціальністю «математика». І з цього року почалося його професійне становлення у стінах нашого вишу. Спочатку він працював асистентом, потім старшим викладачем, а з 2004 року – доцентом. У 2002 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Матриці Гріна рівнянь і систем еліптичного типу для дослідження статичного формування складених тіл» за спеціальністю «Механіка деформованого твердого тіла». У 2006 році Сергію Левчуку присвоєно вчене звання доцента кафедри прикладної математики. Загалом наукова та науково-методична робота науковця знайшла відображення в більш ніж 40 публікаціях, він є співавтором навчального посібника та методичних вказівок для студентів. Неодноразово брав участь у наукових конференціях і семінарах, був відзначений грамотами, а також подякою ректора ЗНУ.

Шановний Сергію Анатолійовичу, від імені усього колективу Запорізького національного університету прийміть найщиріші привітання з ювілеєм. Нехай кожен день буде сповнений добром та щастям, все лихе нехай оминає стороною. Колеги, друзі й однодумці від усього серця зичать, щоб Ваша життєва чаша буде сповнена щастям, здоров'ям і любов'ю, а всі мрії нехай збуваються, міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів! Бажаємо постійного процвітання та зростання, нових цікавих цілей, для постійного руху вперед. Добробуту, достатку і гарного настрою. Нехай збуваються мрії, множаться можливості, успішно йдуть всі справи й вистачає сил і енергії для нових звершень! Міцного здоров'я, позитивного настрою, віри в себе і в успіх!