Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває робота консультаційно-реєстраційного центру щодо питань вступу-2020

30.01.2020 09:37 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Консультаційно-реєстраційний центр

Із початку року на базі відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування триває діяльність інформаційно-консультаційного центру щодо питань вступу до ЗНУ. Центр працює впродовж року і здійснює організаційну і консультаційну допомогу абітурієнтам при підготовці і проходженні ЗНО.

Варто відзначити, що основною платформою підготовки до успішної участі в ЗНО-2020 та вступу до вищого навчального закладу є відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування університету. За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галини Микитів, тут можна здійснити реєстрацію на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Загалом, пробні ЗНО є дуже важливими для підготовки абітурієнтів до участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Адже вони надають змогу учасникам максимально наблизитися до умов, у яких проходитиме ЗНО-2020. Так, учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання зможуть: ознайомитися з процедурою та зразками тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристиками і структурою сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року; виконати пробний текст і попрактикуватися в заповнені бланків відповідей; завчасно ознайомитися з організацією роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання; навчитися ефективно розподіляти час при виконанні тестового завдання; отримати правильні відповіді та дізнатися про результат тестування; оцінити власний ступінь готовності до походження ЗНО. На базі закладу вищої освіти проходять безкоштовні пробні тренінги з усіх предметів, включених до переліку ЗНО. Перевага пробних тестувань у ЗНУ полягає в тому, що результати абітурієнтів перевіряють фахівці університету й оприлюднюють на сайті ЗНУ, де з ними можуть ознайомитися всі учасники тренінгів. Крім того, участь у таких заходах дозволить майбутнім абітурієнтам вчасно звернути увагу на теми, які потребують додаткового опрацювання й дозволить їм скласти уявлення про їхній загальний рівень підготовки, звернутися за додатковою консультацією зі складної для них теми до шкільних вчителів чи представників університету.
Також у консультаційно-реєстраційному центрі майбутні абітурієнти зможуть отримати вичерпні консультації висококваліфікованих фахівців та допомогу в оформленні потрібних для участі у вступній кампанії документів. Вже кілька років поспіль фахівці підрозділу надають дієву допомогу багатьом майбутнім студентам. Зокрема, вони організовують виїзні інформаційно-роз’яснювальні зустрічі в містах і селах Запорізької області. Їхня мета – надання цільової допомоги та супроводу в розумінні алгоритму особливостей складання ЗНО та своєчасного інформування абітурієнтів щодо змін, внесених у правила вступу до закладів вищої освіти.
Усі охочі якісно підготуватись до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні можуть взяти участь у пробних тестуваннях на базі Запорізького національного університету. Так, на базі консультаційно-реєстраційного центру можна зареєструватись з 3 по 24 січня 2020 року на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, а на основну сесію ЗНО - з 3 лютого до 24 березня 2020 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 17 березня 2020 року. До 30 квітня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 15 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 26 травня, з фізики — 28 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 1 червня, з англійської мови — 2 червня, з історії України — 4 червня, з біології — 9 червня, з географії — 11 червня. Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 24 червня 2020 року.
Реєстрація на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО-2020 вже триває у ЗНУ. Задля участі у безкоштовних тренінгах потрібно зареєструватися на сайті ЗНУ за покликанням: https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=54
Цьогоріч 26 січня всі охочі випускники шкіл зможуть взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні з біології і фізики (початок о 09.00). Цього ж дня в ЗНУ пройдуть тренінги з хімії та географії (початок о 13.00). 2 лютого о 09.00 запрошуємо майбутніх абітурієнтів до ЗНУ на безкоштовні тренінги із української мови та літератури. О 13.00 цього дня відбудуться тренінги з іноземної мови. 09 лютого тренінги із математики о 09.00 й о 13.00 з історії України.
Звертаємо увагу, що майбутні абітурієнти можуть зайти на сторінку Віртуального консультативного центру Запорізького національного університету «Вступ-2020» за покликанням: https://web.znu.edu.ua/pk/vstup-2017-virtual-consul-centre/
Тут можна знайти всю необхідну інформацію щодо особливостей реєстрації та складання ЗНО, а також з питань вступної кампанії 2020 року. Нагадаємо, що звернутися до консультаційно-реєстраційного пункту ЗНУ можна, завітавши за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 66 Б, навчальний корпус №2, каб. 204, 209. Графік роботи: понеділок-четвер – із 8.30 до 17.30, п’ятниця – із 8.30 до 16.15 (обідня перерва – з 12.00 до 12.45).