Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЕПК Софія Д’ячек посіла 3 місце на чемпіонаті Європи з кіокушин карате

17.01.2020 11:35 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт кіокушин карате перемога

Наприкінці минулого року в м. Мінську (Білорусь) пройшов XVIII відкритий чемпіонат Європи з кіокушин карате, у якому брали участь 600 майстрів карате з 25 країн. Під час спортивних змагань студентка 1 курсу спеціальності «фізична культура і спорт» Економіко-правничого коледжу ЗНУ Софія Д`ячек посіла почесне 3 місце.

На цьому чемпіонаті вона виступала у двох розділах: "ката" та "куміте". У поєдинку Софія одержала перемогу та підняла прапор України.
Сама студентка прокоментувала свою перемогу так: «Перед цим чемпіонатом я дуже хвилювалась, боялася брати участь, була трохи не в собі, але в мене немає іншого вибору! Я йду вперед через страх, через біль і ні кроку назад! У розділі "ката" я виступала перший раз на Європі та не посіла призового місця. У розділі "куміте" провела 2 поєдинки. Перший бій я виграла, а другий бій програла. Звісно, я була дуже засмучена через мій програш, та моя мета залишається ця ж сама – стати чемпіонкою Європи! І на наступному чемпіонаті, який буде проходити 22-24 травня в Ліоні (Франція), я зроблю все можливе, аби стати першою в Європі, а згодом – і в світі!».
Колектив Економіко-правничого коледжу вітає Софію Д’ячек із перемогою та бажає успіхів у всіх подальших змаганнях!