Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники ЗНУ здобули дві срібні медалі Всеукраїнських змагань із бар`єрного та спринтерського бігу

20.01.2020 08:49 Все Головні новини Університет Економіко-правничий коледж спорт легка атлетика перемога

Сімнадцятого грудня в манежі Київської міської школи вищої спортивного майстерства (м. Київ) під час Всеукраїнських змагань із бар`єрного та спринтерського бігу пам`яті М. Батруха та Б. Юшка запорізькі легкоатлети загалом здобули три перемоги. При цьому дві  срібні медалі виграли відомі спортсмени, випускники Запорізького національного університету Олексій Касьянов й Анастасія Бризгіна (ЕПК).

У змаганнях чоловіків другий результат в бігу на 60 м з бар’єрами показав титулований запорізький багатоборець, випускник ЗНУ Олексій Касьянов. Він здобув срібну медаль з результатом 7.90 с. Першим із результатом 7.89 с. став киянин Артем Шаматрін, а третім став спортсмен із Києва Данило Шаматрін (8, 36 с).

На дистанції 400 м другий результат (54.94 с) показала випускниця Економіко-правничого коледжу ЗНУ Анастасія Бризгіна. Золота медальу киянки Яни Качур (54.46 с), а бронзова – у Марії Буряк (Київська область), у якої результат 56.04 с.