Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованці ЗНУ – серед кращих в рейтингу спортсменів Запорізької області у 2019 році

Традиційно Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації спільно з Запорізьким обласним відділенням Національного олімпійського комітету України визначили кращих спортсменів й сильніші команди з ігрових видів спорту за результатами їх виступів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, підбивши підсумок спортивного 2019 року. Серед спортсменів, яких визнали кращими, є й вихованці Запорізького національного університету.

За словами начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталії Власової, минулий рік був успішним для спортсменів нашого краю.

Запорізькі атлети лише в олімпійських видах спорту 39 разів підіймалися на п’єдестал пошани чемпіонатів, кубків світу та Європи. Радували високими результатами спортсмени з неолімпійських видів спорту, які принесли у скарбничку краю 11 золотих, п’ять срібних та сім бронзових нагород чемпіонатів світу та Європи серед дорослих. Ці тріумфи – результат напруженої роботи величезної команди фахівців, тренерів, спортсменів, кожен з яких заслужив найтепліші слова подяки і низький уклін, – зазначила Наталія Власова.

Серед кращих спортсменів з олімпійських видів спорту 2019 року в цьому рейтингу 1 місце посіла заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, аспірантка факультету фізичного виховання ЗНУ Людмила Бабак, якій вдалося двічі піднятися на найвищі сходинки, як чемпіонату світу, так і чемпіонату Європи.

Серед кращих спортсменів із неолімпійських видів спорту 2019 року в Запорізькій області відзначили студентку факультету іноземної філології, золоту призерку чемпіонату Європи з шашок серед молоді Ганну Дмитренко. Вона посіла почесне 3 місце.

Крім того, 2 місце в рейтингу кращих команд майстрів з ігрових видів спорту за минулий рік посів жіночий волейбольний клуб «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ», який за один рік одночасно став срібним призером Суперліги та Кубку України 2019 року.