Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Переможцями баскетбольних змагань спартакіади серед співробітників ЗНУ стали спортсмени факультету фізичного виховання

23.01.2020 13:38 Все Головні новини Баскетбол Спартакіада

Двадцять третього січня у ЗНУ у рамках спартакіади серед співробітників відбулися змагання з баскетболу, в яких взяли участь 4 команди викладачів, серед яких команди  економічного, математичного факультетів, команда факультету фізичного виховання та збірна команда біологічного факультету та факультету фізичного виховання (міжфакультетська збірна).

Організаторами цих змагань традиційно виступили представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ та Первинної профспілкової організації університету, а головним суддею змагань  - в.о. завідувача кафедри, старший викладач кафедри фізичного виховання Віктор Горбуля.

Загальна кількість учасників цього спортивного дня склала 16 осіб. Всього між командами було проведено 6 ігор. Перша гра між математичним і економічним факультетом закінчилась з рахунком 11:1 на користь викладачів математичного факультету. У другому змаганні перемогу над міжфакультетською збірною здобули гравці факультету фізичного виховання з рахунком 11:3. У третій грі спортсмени факультету фізичного виховання також перемогли економістів з рахунком 12 : 2. Міжфакультетська збірна і математичний факультет зіграли з рахунком 8 : 5 на користь першої. Перемогу над економістами у п’ятій грі здобула міжфакультетська збірна з рахунком 11 : 1. А останнє змагання між математичним факультетом і факультетом фізичного виховання закінчилось з рахунком  11 : 7 на користь факультету фізичного виховання. Коментуючи перебіг змагань, Віктор Горбуля відзначив, що гравці продемонстрували високий рівень спортивної підготовки і прагнення до перемоги. Треба відзначити, що більшість гравців, які беруть участь у спартакіаді, тренуються у спортивних секціях на базі СОК ЗНУ.

За результатами  спортивних змагань визначилися переможці. Перше місце посіла команда викладачів факультету фізичного виховання, друге місце – збірна команда викладачів біологічного факультету і факультету фізичного виховання (міжфакультетська збірна), 3 місце - команда викладачів математичного факультету, 4 місце – команда викладачів економічного факультету.

Переможців  нагородили  медалями і грамотами. Нагороди переможцям вручив директор Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайло Протас та заступник директора СОК ЗНУ Олександр Петренко.

Олена Переверзєва