Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі філологічного факультету завітали на батьківські збори до Запорізької загальноосвітньої школи № 88

27.01.2020 10:03 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний Філологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами візит ЗНО вступ-2020

Філологічний факультет зацікавлений у розумних й обдарованих випускниках шкіл, які в подальшому стануть студентами Запорізького національного університету. Тому питанням профорієнтації на факультеті приділяють значну увагу, особливо зустрічам з батьками старшокласників.

На запрошення директора школи Людмили Златової та заступника директора Леоніда Лагоди доцент кафедри української літератури Ірина Бакаленко завітала до Запорізької загальноосвітньої школи № 88, де зустрілася з батьками учнів 11 класів. Для батьків випускників шкіл актуальними є питання успішного проходження державної підсумкової атестації й зовнішнього незалежного оцінювання та особливості вступу до закладів вищої освіти, які і стали предметом обговорення в аудиторії.

Батькам була презентована не тільки інформація про особливості вибору предметів ЗНО для державної підсумкової атестації та вступу до закладів вищої освіти, терміни проведення ЗНО та вступної кампанії 2020, критерії оцінювання сертифікаційних робіт ЗНО, «порогові» бали з предметів ЗНО, розрахунок конкурсного балу вступника; пріоритетність заяв при вступі, творчі конкурси, освітні програми Запорізького національного університету, зокрема і філологічного факультету, можливості працевлаштування, але й надано поради щодо підтримки дітей у цей складний та напружений період та відповіді на усі поставлені питання.

Ірина Бакаленко підкреслила важливість участі школярів у пробному тестуванні від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php) та безкоштовних пробних тренінгах від Запорізького національного університету (https://www.znu.edu.ua/), що дасть можливість учням побачити технологічну процедуру проведення зовнішнього незалежного оцінювання, перевірити рівень своїх знань та психологічно підготуватися до важливих вступних випробувань.

Людмила Бобкова, мати учня 11-А класу, поділилась своїми враженнями про зустріч: «Останні батьківські збори в 11 класі були незвичайними. Адміністрація школи спеціально для батьків, сповнених хвилювань про ЗНО, яке наближається, запросила  дуже досвідчену гостю, справжнього фахівця в проведенні ЗНО та вступної  компанії пані Ірину Миколаївну Бакаленко. Вона окреслила батькам етапи та особливості державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії, попередила про можливі помилки, акцентувала увагу на особливому ставленні до дитини в період іспитів. Вся інформація, розміщена у презентації, була в схемах, таблицях та малюнках – зручна для сприйняття. Зі зборів я вийшла більш впевненою та обізнаною про цей важливий період у житті мого сина. Щиро вдячна пані Ірині Миколаївні за зустріч».

Ангеліна Площадна, мати учня 11-А класу, зауважила: «Нещодавно була присутня на батьківських зборах 11-А класу школи № 88. Хочу висловити свою вдячність Людмилі Златовій, директору школи, за турботу про наших дітей і запрошення на батьківські збори досвідчених спеціалістів, а Ірині Миколаївні – за дуже зрозуміле, чітке і кваліфіковане пояснення проблемних  питань щодо ДПА, ЗНО та вступу абітурієнтів до закладів вищої освіти. Також корисною була інформація про етапи підготовки та складання ЗНО, подачу заяв, визначення пріоритетів і багато інших. Обов’язково скористаємося наданими порадами та можливістю пройти пробні випробування ЗНО. Дякую ще раз!».

Філологічний факультет