Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка Торгового коледжу ЗНУ Олена Оніщенко посіла 4 місце в обласному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

28.01.2020 08:32 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

В обласному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів (І-ІІ р.а.) Запорізької області cстудентка 3 курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Торгового коледжу ЗНУ Олена Оніщенко посіла 4 місце.

Колектив Торгового коледжу вітає Олену Оніщенко та її викладача Лесю Король із гідним представленням закладу освіти на філологічних змаганнях і бажаємо подальшої плідної роботи щодо нових досягнень у мовному напрямку, творчих успіхів, перемоги в підкоренні найвищих вершин, щастя й добробуту!

Крім того, адміністрація й викладачі коледжу бажають усім нескінченної любові до рідного слова – такої, щоб спонукала плекати його, пишатися ним, насолоджуватися кожним його звуком! Закликаємо виховувати в собі любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, відчувати повагу до всього свого, українського, прагнути розмовляти рідною мовою.