Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка 2 курсу ЕПК ЗНУ Вікторія Ратнікова перемогла на Всеукраїнських змаганнях в бар’єрному та спринтерському бігу

29.01.2020 08:29 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж легка атлетика спорт перемога

Студентка 2 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), легкоатлетка Вікторія Ратнікова розпочала спортивний сезон з перемоги. На Всеукраїнських змаганнях в бар’єрному та спринтерському бігу пам’яті заслужених тренерів України Миколи Батруха та Бориса Юшка на дистанції 60м Вікторія стала кращою з результатом 7.42 секунди. Студентка ЕПК залишила позаду Марину Бех-Романчук (7,45 сек) і Тетяну Мельник (7,51 сек).

Колектив Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітає Вікторією з перемогою, пишається нею й бажає подальших успіхів на спортивному шляху!