Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили результати тренінгу з написання ЗНО з хімії

У ЗНУ оприлюднили результати тренінгу з написання ЗНО з хімії

31.01.2020 11:14 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна робота тренінг ЗНО ZNU Zaporizhzhia National University

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) на сайті відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування оприлюднили результати тренінгу з написання ЗНО з хімії. Усі охочі можуть ознайомитися зі своїми результатами участі в цьому тренінгу за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/4267.ukr.html

Нагадуємо, що 26 січня до ЗНУ завітали понад півтисячі старшокласників загальноосвітніх закладів Запоріжжя та області, а також студентів коледжів. Вони взяли участь у безкоштовних пробних тренінгах з чотирьох предметів: із біології (203 учасника), із хімії (67 осіб), із географії (187) та фізики (61).

Наприкінці тренінгу всі вони отримали свої тестові зошити, а також пам’ятки, де вказано персональний реєстраційний № (шифр) учасника тестування і за яким він зможе на сайті переглянути власні результати тестування.

Усі тестові завдання перевіряються викладачами відповідних факультетів університету й будуть упродовж тижня з дня проведення тренінгу оприлюднені на сайті відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування.

Варто відзначити, що наступні два етапи безкоштовних пробних тренінгів на базі ЗНУ відбудуться 2 лютого (9.00 – українська мова та література; 13.00 – іноземні мови) та 9 лютого (9.00 – математика; 13.00 – історія України).