Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Академія Cisco Запорізького національного університету допомагає школярам безпечно користуватися Інтернетом

29.01.2020 16:47 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University інженерний інститут профорієнтаційна діяльність факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем Академія Cisco в Україні співпраця зі школам

Академія Cisco, яка діє в інженерному інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), постійно розширює горизонти знань студентів, вчителів і, що дуже важливо – школярів! Бо саме за підростаючим поколінням – ІТ-майбутнє України й світу. Завдяки центру підтримки Академії Cisco ЗНУ в школах та коледжах України вже відкрито понад 60 нових академій. Кожного навчального року центр організує масові онлайн-заходи профорієнтаційного спрямування. Один з таких заходів відбудеться і цього року. Він присвячений Міжнародному дню безпечного Інтернету.

Цього року Міжнародний день безпечного Інтернету (Safer Internet Day) відзначається під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». І відсвяткувати його готуються всі світові ІТ-компанії. Одним з найактивніших учасників цієї події стане Академія Cisco, під егідою якої з 5 по 25 лютого пройде онлайн-урок «Інтернет: як безпечно грати, навчатися та працювати».
Серед учасників оргкомітету й Запорізький національний університет в особі інструктора Академії Cisco рівня ТОП 5% найкращих інструкторів світу, доцента кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем Наталії Полякової.
Участь у заході зможуть взяти учні 8-11-х класів, професійно-технічних ліцеїв та студенти коледжів, а також – їхні вчителі. На учасників чекають цікаві й пізнавальні доповіді експертів, доступ до курсу Мережної академії Сisco «Вступ до кібербезпеки», а на тих, хто пройде онлайн-тестування, – ще й сертифікати за успішне навчання. Але й це ще не все: всі учасники зможуть поставити запитання експертам, а автори п’яти найцікавіших питань отримають призи з логотипами організаторів заходу! Тож якщо ви маєте справжнє бажання навчитися безпечно користуватися Інтернетом, а також мрієте про успішне майбутнє в ІТ-галузі – зареєструйтеся на сайті заходу та станьте активним учасником онлайн-уроку «Інтернет: як безпечно грати, навчатися та працювати»!
За додатковою інформацію звертайтеся до представника оргкомітету: Полякової Наталії Петрівни. Е-mail: npp@zsea.edu.ua, тел.: (095) 53-74-995
А також слідкуйте за новинами програми Академії Cisco в Україні на Facebooк http://cisco.netacad.zsea.edu.ua/uk/
Реєстрація за покликанням: