Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця ЗНУ, відома спортсменка Олена Жупіна завітала до стін рідного вишу

Випускниця ЗНУ, відома спортсменка Олена Жупіна завітала до стін рідного вишу

30.01.2020 14:12 Все Головні новини ЗНУ інтернет-радіо “Universe” інтерв’ю відома спортсменка

Олена Жупіна – Заслужений майстер спорту України зі стрибків у воду, призер Олімпійських ігор – відгукнулася на запрошення фахівців молодіжного інтернет-радіо “Universe” та з радістю відповіла на усі питання автора інтерв’ю та ведучого радіоефіру Віктора Посунька.

Олена Жупіна у 1994 році закінчила факультет фізичного виховання ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), а у 2003 – факультет журналістики.

Олена Григорівна має безліч досягнень у спорті: бронзова призерка 27-х (Сідней, 2000, у синхронних стрибках з трампліна 3 м) в парі з Ганною Сорокіною, учасниця 26-х (Атланта, 1996) та 28-х (Афіни, 2004) Олімпійських ігор; володарка Кубків Європи (1995, 1997, 1998) та світу (1999); чемпіонка світу в індивідуальних та синхронних стрибках з вишки 10 м (1998); 26-разова чемпіонка України (1992–98).

Під час свого інтерв’ю пані Олена розповіла про життя після великого спорту, свою родину, про досвід роботи журналісткою та плани на майбутнє.

Зараз Олена Жупіна одружена і виховує двох дітей – сина та доньку, які цікавляться професією матері та пробують себе у спорті. Син Олександр займається футболом, а донька Ольга вже має здобутки у веслуванні – посіла 3 місце на Чемпіонаті України у своїй віковій категорії. Олена Григорівна зазначила, що у її родині спорт займає багато часу. Сама пані Олена зараз пробує себе у великому тенісі, але не професійно, а для підтримки загального фізичного здоров’я. Також спортсменка розповіла про свої досягнення у ролі журналістки – на телеканалі «Алекс» вона спершу була ведучою спортивних новин, а згодом разом із Оленою Градовою працювала над створенням програми «Формула успіху». Сьогодні ж Олена Жупіна любляча мама та дружина, і як говорить сама, займається сім’єю та городом – це найкращий тренажер для усіх видів м’язів (жартує). Говорячи про плани на майбутнє, Олена Григорівна зазначила, що хотіла б і надалі займатися журналістикою. Хоч її і кликали у «тренерсьеке крісло» сама вона себе тренером не бачить.

Бесіда між відомою спортсменкою та ведучим видалась невимушеною та відкритою, Олена Жупіна та Віктор Посунько влучно жартували та сміялися, підіймаючи настрій слухачам. Із повною версією інтерв’ю ви можете ознайомитися за посиланням: http://universe.zp.ua/?p=23380

Фото: http://universe.zp.ua/?p=23380

Ксенія Сухаренко