Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Викладачі біологічного факультету увійшли до складу журі обласного етапу учнівської олімпіади з екології

03.02.2020 10:29 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет профорієнтаційна робота співпраця зі школами олімпіада

1-2 лютого на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа – інтернат «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся ІІІ (обласний) етап Х Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, в якому взяли участь учні 10-11 класів із м. Бердянська, м. Енергодара, м. Мелітополя, м. Запоріжжя та Запорізької області. До складу журі від Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) увійшли викладачі кафедри загальної та прикладної екології і зоології біологічного факультету, а саме: завідувач кафедрою, професор Олександр Рильський і доценти Наталія Воронова, Валерій Горбань і Костянтин Домбровський. Першого дня учасники олімпіади виконували завдання теоретичного туру та взяли участь у стендовому захисті своїх наукових екологічних проектів. Під час другого дня олімпіади відбувся презентаційний захист проектів (публічне представлення свого проекту).

Переможцями обласного етапу змагання стали учні таких навчальних закладів середньої ланки освіти з м. Запоріжжя, як Запорізький багатопрофільний ліцей № 99; Запорізька гімназія № 28 Запорізької міської ради Запорізької області; Запорізький багатопрофільний ліцей "Перспектива"; ЗЗОШ І-ІІІ ст. № 63, Запорізька гімназія №6 Запорізької міської ради Запорізької області, комунальний заклад «Мелітопольский ліцей інтернат І-ІІ ступенів» Запорізької обласної ради» тощо. Серед кращих знавців екології варто відзначити вихованців Запорізького багатопрофільного ліцею № 99, саме вони вибороли 1 місця серед учнів 10 і 11 класів. Усі учасники олімпіади були запрошені продовжити навчання на біологічному факультеті, їм було запропоновано заповнити гугл-форму:

А вчителям біології, які супроводжували й підтримували своїх вихованців, велика вдячність від всіх членів журі за таку гарну підготовку школярів. Усіх, кому цікаво продовжити навчання в магістратурі на нових спеціальностях біологічного факультету пропонуємо подбати про це вже сьогодні, завітавши за покликанням:

Варто зазначити, що всі переможці обласного етапу олімпіади пройдуть тренувальні збори на біологічному факультеті, які розпочнуть свою роботу з наступного тижня. У результаті це дозволить їм краще підготуватися до участі у Всеукраїнській олімпіаді з екології.

Біологічний факультет