Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЕПК Тетяна Короєд – серед переможців Міжнародного фестивалю творчості «ARTRAVE» (м. Львів)

Наприкінці минулого місяця, з 24 по 27 січня, в м. Львів відбувся Міжнародний фестиваль творчості «ARTRAVE». Студентка 2 курсу спеціальності «фізична культура і спорт» Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), солістка старшої групи хорового колективу «Терниця» Тетяна Короєд отримала диплом лауреата ІІ ступеня в номінації «Естрадний вокал» та диплом лауреата І ступеня в номінації «Народний вокал» у складі вокальної групи.

Крім того, хоровий колектив «Терниця» отримав сертифікат на безкоштовну участь у міжнародному фестивалі «MUSIK STARS», який відбудеться в червні у творчо-спортивному таборі « Green Park» в м. Одесі.

Викладачі та студенти Економіко-правничого коледжу вітають Тетяну Короєд з новими творчими досягненнями, пишаються її здобутками та бажають подальших перемог!

Економіко-правничий коледж