Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ мають можливість реалізувати своє право на вибір дисциплін професійного циклу (до 31 березня)

16.03.2020 09:27 Все Головні новини Факультети ZNU Zaporizhzhia National University вибір дисциплін професійного циклу Навчальний відділ Moodle

У Запорізькому національному університеті  (ZNU, Zaporizhzhia National University) з метою забезпечення чіткої організації вибору навчальних дисциплін студентами ЗНУ з 1 лютого 2020 року  розпочався вибір дисциплін професійного циклу студентами на 2020-2021 навчальний рік.

Нагадаємо, що в університеті вже не перший рік студенти здійснюють такий вибір дисциплін, тож за цей час співробітники університету відпрацювали всі етапи відповідної процедури, зробивши її максимально ефективною та комфортною для студентства.

Так, з 1 грудня 2019 до 31 січня 2020 року студенти освітнього рівня бакалавр 1-3 курсів здійснювали вибір дисциплін загального циклу освітнього рівня бакалавр. З 1 лютого 2020 року по 31 березня 2020 року студенти всіх курсів можуть вибрати дисципліни професійного циклу освітнього рівня бакалавр та освітнього рівня магістр. У встановлений період, відповідно до своїх спеціальностей та навчальних планів, студенти мають самостійно обрати зі списку запропонованих їм для вивчення дисциплін у системі Moodle ЗНУ. Вхід до неї здійснюється через логіни доступу, які вони отримують у деканаті свого факультету.

Керівник навчального відділу Людмила Нестеренко наголосила, що викладачі різних кафедр розробили та запропонували перелік навчальних дисциплін, які забезпечують можливість студентам здійснити самостійний вибір. Ознайомитися зі списком вибіркових дисциплін та їхнім описом можна на веб-сторінці ЗНУ у розділі «Навчання» за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/navchalnyj_viddil/vibir-distsiplin-studentami.html, а також в   системі https://moodle.znu.edu.ua

Студенти через електронну систему Moodle ЗНУ після отримання запрошення із нагадуванням про необхідність здійснити процедуру вибору дисциплін (на інформаційних сторінках в меню Курси за вибором) мають самостійно ознайомитися з пропонованими дисциплінами та здійснити процедуру вибору у встановлений період. Після завершення терміну, який відведено для вибору окремих циклів, доступ до меню Курси за вибором буде закрито. Після чого за результатами проведеної кампанії будуть сформовані рейтинги, і студентів включать до складу міжфакультетських груп, які вивчатимуть відповідні дисципліни за вибором.

Студенти, які не здійснили самостійний вибір, або ті, для яких не вдалося укомплектувати групу, отримають пріоритет, автоматично обраний програмою, і будуть включені до групи з вивчення певного курсу або дисципліни спеціалізації, які були сформовані за вибором інших студентів. Ознайомитися із детальною інформацією щодо вибору дисциплін можна на сторінці навчального відділу ЗНУ у розділі «Вибір дисциплін студентами»: http://sites.znu.edu.ua/navchalnyj_viddil/vibir-distsiplin-studentami.html

Нагадаємо, що для забезпечення організації вибору дисциплін студентами необхідно:

- отримати в деканатах паролі доступу для підключення до електронної системи Moodle ЗНУ або звернутися до навчального комп'ютерного класу;

- спільно з кураторами ознайомитися з процедурою вибору дисциплін згідно з Порядком реалізації студентами права на вільний вибір навчальних дисциплін у Запорізькому національному університеті, розміщеним за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/navchalnyj_viddil//vibir_disciplin/poryadok_real__zats__yi_v__l__nogo_viboru.pdf

- після отримання засобами електронної системи Moodle ЗНУ повідомлення-запрошення на персональній сторінці студента з 1 лютого 2020 р. необхідно здійснити самостійно вибір дисциплін у розділі Вибрати дисципліни електронної системи Moodle ЗНУ.

Наголошуємо, що задля максимальної реалізації студентами права на вибір та формування індивідуальної траєкторії навчання, самі студенти мають виявити зацікавленість і відповідну активність.